سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱

دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان، فرزانگان و شخصیت‌های برجسته و آزادی‌خواه جهان اسلام، هدف فتنه‌ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ‌شدن حمایت از آرمان مقدس آزادی قدس خواندند و با تأکید بر لزوم پرهیز گروههای مقاومت فلسطینی از ورود به اختلافات قومی و مذهبی و اختلافات داخلی کشورها خاطرنشان کردند: همه جریان‌های اسلامی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند و عمق رابطه جمهوری اسلامی با گروه‌های مقاومت فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان، فرزانگان و شخصیت‌های برجسته و آزادی‌خواه جهان اسلام، هدف فتنه‌ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ‌شدن حمایت از آرمان مقدس آزادی قدس خواندند و با تأکید بر لزوم پرهیز گروههای مقاومت فلسطینی از ورود به اختلافات قومی و مذهبی و اختلافات داخلی کشورها خاطرنشان کردند: همه جریان‌های اسلامی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند و عمق رابطه جمهوری اسلامی با گروه‌های مقاومت فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است.


به گزارش یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، ایشان همچنین با تشریح دستاوردهای درخشان و افتخارآمیز الگوی مقاومت قهرمانانه انتفاضه مقدس در زمین‌گیر کردن و عقبگرد رژیم صهیونیستی، و با اشاره به اثبات نادرستی طرح‌های قبلی «سازش» و تلاشهای اخیر دوست‌نمایانی که به‌دنبال انحراف مقاومت و انتفاضه و هزینه کردن آن در معاملات سری با دشمنان هستند، تأکید کردند: مقاومت هوشمندتر از آن است که در این دام فرو افتد و انتفاضه سوم باذن الله شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد و تلاش برای آزادی فلسطین باید محور وحدت همه ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه باشد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، قصه پُرغصه فلسطین و اندوه جانکاه مظلومیت ملت صبور، بردبار و مقاوم آن را درد و رنجی انبوه بر دل انسانهای آزادی‌خواه و حق‌طلب و عدالت‌جو دانستند و افزودند: تاریخ فلسطین و اشغال ظالمانه آن و آواره کردن میلیون‌ها انسان و مقاومت دلیرانه این ملت قهرمان، پر فراز و نشیب است.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سوابق تاریخی، توطئه تشکیل رژیم صهیونیستی را توطئه‌ای فرامنطقه‌ای خواندند و گفتند: در هیچ برهه‌ای از تاریخ، هیچ یک از ملت‌های جهان با چنین رنج و اندوه و اقدامی ظالمانه، مواجه نبوده‌اند که در توطئه‌ای فرا منطقه‌ای، کشوری به‌طور کامل اشغال شود و ملتی از خانه و کاشانه خود رانده شوند و به‌جای آنان، گروهی دیگر از جای‌جای جهان بدانجا گسیل شوند و موجودیتی حقیقی نادیده گرفته شود و موجودیتی جعلی به جای آن بنشیند.
ایشان، پاک شدن این صفحه ناپاک از تاریخ را همچون دیگر صفحات آلوده، از وعده‌های تخلف‌ناپذیر الهی در قرآن کریم برشمردند و در ابتدای بحث به تشریح شرایط برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین پرداختند و گفتند: کنفرانس شما در یکی از سخت‌ترین شرایط جهانی و منطقه‌ای برگزار می‌شود و منطقه ما که همواره پشتیبان ملت فلسطین در مبارزات آن علیه یک توطئه جهانی بوده است، این روزها دستخوش ناآرامی و بحران‌های متعدد است.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه وجود بحران در چندین کشور اسلامی منطقه موجب کمرنگ شدن حمایت از مسأله فلسطین و آرمان مقدس آزادی قدس شده است، گفتند: توجه به نتیجه این بحران‌ها، به ما تفهیم می‌کند که قدرت‌های سود برنده از آن کدامند.
ایشان افزودند: آنانی‌که رژیم صهیونیستی را در این منطقه به وجود آوردند تا از طریق تحمیل یک درگیری طولانی مدت، مانع از ثبات و استقرار و پیشرفت منطقه شوند، اینک نیز در پس فتنه‌های موجود قرار دارند.
رهبر انقلاب اسلامی فتنه‌های موجود در منطقه را موجب هدر رفتن توانمندی‌های ملت‌ها در درگیری‌های بیهوده و ایجاد فرصت برای قدرت‌گیری هرچه بیشتر رژیم غاصب صهیونیستی دانستند و افزودند: در این میان، شاهد تلاش خیرخواهان و عقلا و حکمای امت اسلامی هستیم که دلسوزانه در پی حل این اختلافات هستند اما متأسفانه توطئه‌های پیچیده دشمن، توانسته است با بهره‌گیری از غفلت برخی دولت‌ها، جنگهای داخلی را بر ملتها تحمیل کند و آنها را به جان یکدیگر بیندازد و تلاش این خیرخواهان امت اسلامی را کم اثر کند.
ایشان تضعیف جایگاه مسأله فلسطین و تلاش بدخواهان برای خروج آن از اولویت را مسأله‌ای حائز اهمیت برشمردند و خاطرنشان کردند: با وجود اختلافاتی که کشورهای اسلامی با یکدیگر دارند که برخی از آنها طبیعی و برخی دیگر توطئه دشمن و برخی دیگر ناشی از غفلت است، لیکن همچنان عنوان فلسطین می‌تواند و باید، محور وحدت همه آنان باشد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای یکی از دستاوردهای کنفرانس حمایت از انتفاضه را مطرح کردن اولویت نخست جهان اسلام و آزادی‌خواهان جهان یعنی موضوع فلسطین و ایجاد فضای همدلی برای تحقق هدف والای حمایت از مردم فلسطین و مبارزات حق‌طلبانه و عدالت‌جویانه‌ آنان خواندند و تأکید کردند: هرگز نباید از اهمیت حمایت سیاسی از مردم فلسطین غافل بود که این مسأله در جهان امروز از اولویت ویژه‌ای برخوردار است و ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه با هر سلیقه و روشی، می‌توانند در یک هدف، یعنی فلسطین و ضرورت تلاش برای آزادی آن گرد هم آیند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به پدیدار شدن نشانه‌های اُفول رژیم صهیونیستی و ضعفی که بر متحدان اصلی آن به ویژه آمریکا حاکم شده است، افزودند: در این شرایط مشاهده می شود که اندک اندک، فضای جهانی به سمت مقابله با اقدامات خصمانه و غیرقانونی و غیرانسانی رژیم صهیونیستی میل می‌کند، البته هنوز جامعه جهانی و کشورهای منطقه نتوانسته‌اند به مسئولیت خود در برابر این مسأله‌ی انسانی عمل کنند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به استمرار «سرکوب وحشیانه ملت فلسطین و غصب سرزمین‌های آنان و بنای شهرک در آنها»، «دستگیری‌های گسترده»، «قتل و غارت»، «تلاش برای تغییر چهره و هویت قدس و مسجدالاقصی و دیگر اماکن مقدس اسلامی و مسیحی در آن» و «سلب حقوق اولیه شهروندان» که با پشتیبانی همه‌جانبه آمریکا و برخی دولتهای غربی انجام می‌شود از نبود عکس‌العمل شایسته جهانی در مقابل این جنایتها اظهار تأسف کردند.
ایشان با اشاره به «رسالت عظیم، الهی و افتخارآمیز ملت فلسطین» در دفاع از قدس و مسجدالاقصی، به مسئله لزوم تداوم مبارزه پرداختند و خاطرنشان کردند: این ملت، راهی جز این ندارد که با اتکال به پروردگار متعال و اتکاء به توانمندی‌های ذاتی خود، در صدد برآید تا شعله مبارزه را همچنان فروزان نگاه دارد و الحق که تاکنون چنین کرده‌اند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای انتفاضه کنونی در سرزمین‌های اشغالی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم‌تر از دو انتفاضه قبل، اما حرکتی درخشان و پر امید ارزیابی کردند و گفتند: به ‌اذن الله خواهید دید که این انتفاضه، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.
ایشان با اشاره به «روند مرحله‌ایِ رشد غده‌ سرطانیِ رژیم صهیونیستی» و تبدیل شدن آن به بلای کنونی، درمان آن را نیز مرحله‌ای دانستند و افزودند: چند انتفاضه و مقاومتِ پیگیر و مستمر توانسته است اهداف مرحله ای بسیار مهمی را محقق سازد و همچنان توفنده به پیش می‌تازد تا دیگر اهداف خود را، تا زمان آزادی کامل فلسطین محقق سازد.
رهبر انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به بار سنگینی که ملت بزرگ فلسطین به تنهایی در مقابله با صهیونیسم جهانی و حامیان قلدر آن به دوش می‌کشد، به تبیین اهداف و نتایج طرحهای موسوم به سازش با رژیم صهیونیستی پرداختند و گفتند: ملت فلسطین، «صبور و بردبار، اما مستحکم و استوار» به تمامی مدعیان، فرصت داده است تا ادعای خود را به محک تجربه بسپارند.
ایشان افزودند: آن روز که با ادعای نادرست واقع‌بینی و ضرورت پذیرش حداقل حقوق برای جلوگیری از ضایع شدن آن، طرح‌های سازش به طور جدی مطرح شد، ملت فلسطین و حتی جریان‌هایی که نادرستی این دیدگاه برایشان از پیش اثبات شده بود به آن فرصت دادند.
ایشان با اشاره به تأکید همیشگی جمهوری اسلامی ایران بر نادرستی این نوع روشهای سازشکارانه و آثار زیانبار و خسارتهای سنگین آنها، خاطرنشان کردند: فرصتی که به روند سازش داده شد، آثار مخربی در مسیر مقاومت و مبارزه ملت فلسطین به همراه داشت، اما تنها فایده‌ آن، اثبات نادرستیِ تصور واقع بینی در عمل بود.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به این واقعیت که روش شکل‌گیری رژیم صهیونیستی به‎گونه‌ای است که نمی‌تواند از توسعه طلبی و سرکوبگری و تضییع حقوق حقه فلسطینیان دست بردارد، افزودند: موجودیت و هویت رژیم ظالم صهیونیستی در گرو نابودی تدریجی هویت و موجودیت فلسطین است، زیرا موجودیت نامشروع آن رژیم در صورتی قابلیت استمرار خواهد داشت که بر ویرانه‌های هویت و موجودیت فلسطین بنا شود.
رهبر انقلاب اسلامی با استناد به همین واقعیت، حفاظت از هویت فلسطینی و پاسداری از همه نشانه‌های این هویتِ بر حق و طبیعی را‌ امری واجب، ضروری و یک جهاد مقدس خواندند و تأکید کردند: تا وقتی که نام و یاد فلسطین و شعله‌ی فروزان مقاومت همه جانبه‌‍ این ملت برافراشته بماند، امکان ندارد که پایه‌های رژیم اشغالگر مستحکم گردد.
ایشان در بیان اشکالات و خسارتهای دیگری که طرحهای سازش با رژیم صهیونیستی دارد، افزودند: مشکل روند سازش فقط در این نیست که با کوتاه آمدن از حق یک ملت، به رژیم غاصب مشروعیت می‌دهد، که خود خطایی بزرگ و نابخشودنی است، بلکه مشکل در آن است که اساساً، هیچ تناسبی با شرایط کنونی مسأله فلسطین ندارد و خصلت‌های توسعه‌طلبانه و سرکوبگرانه و آزمندانه‌ی صهیونیست‌ها را در نظر نمی‌گیرد.
رهبر انقلاب اسلامی، اثبات نادرستی ادعاهای مدعیان سازش را موجب ایجاد نوعی اجماع ملی در مورد روش‌های درست مبارزه برای احقاق حقوق ملت فلسطین دانستند و گفتند: اینک مردم فلسطین در کارنامه سه دهه‌ گذشته خود، دو الگوی متفاوت را تجربه کرده‌اند و میزان تناسب آن با شرایط خویش را دریافته‌اند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت قهرمانانه و مستمر انتفاضه مقدس در مقابل روند سازش، هجوم به «مقاومت» و مورد سؤال قرار دادن «انتفاضه» از سوی مراکز معلوم‌الحال و دشمنان را به‌علت همین دستاوردهای برجسته دانستند و افزودند: از دشمن انتظاری جز این نیست، زیرا به درستیِ این راه و ثمربخش بودن آن وقوف کامل دارد اما گاه برخی از جریان‌ها و حتی کشورهایی که در ظاهر ادعای همراهی با مسأله فلسطین را دارند، در حقیقت درصددند تا مسیر درست این ملت را منحرف کنند، به مقاومت حمله می‌کنند.
ایشان در تبیین ماهیت ادعای این جریانها و کشورهای دو رو، گفتند: ادعای آنان این است که مقاومت در پی چند دهه از عمر خود، هنوز نتوانسته است آزادی فلسطین را محقق سازد، پس این روش نیازمند بازنگری است!
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پاسخ به این ادعا گفتند: درست است که مقاومت هنوز نتوانسته است به هدف غایی خود یعنی آزادی کل فلسطین دست یابد، اما توانسته است مسأله فلسطین را زنده نگه دارد.
رهبر انقلاب اسلامی با طرح این سؤال کلیدی که «باید دید اگر مقاومت نبود، اینک در چه شرایطی به سر می‌بردیم؟»، مهمترین دستاورد مقاومت را «ایجاد مانع اساسی در برابر پروژه‌های صهیونیستی» خواندند و خاطرنشان کردند: موفقیت مقاومت در تحمیل یک جنگ فرسایشی به دشمن است، یعنی توانسته برنامه اصلی رژیم صهیونیستی را که سیطره بر کل منطقه بود، به شکست بکشاند.
ایشان با تأکید بر ضرورت تجلیل از اصل مقاومت و سلحشورانی که در دوره‌های مختلف و از همان ابتدای اجرای پرده تأسیس رژیم صهیونیستی به مقاومت پرداختند و با تقدیم جان خود، پرچم مقاومت را برافراشته نگاه داشته و نسل به نسل آن را منتقل کردند، افزودند: نقش مقاومت در دوره‌های بعد از اشغال بر کسی پوشیده نیست و یقیناً نمی‌توان حتی نقش مقاومت را در پیروزیِ هرچند مختصرِ جنگ سال ۱۳۵۲ برابر با ۱۹۷۳ میلادی نادیده انگاشت.
حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: از سال ۱۳۶۱ برابر با ۱۹۸۲ میلادی که عملاً بار مقاومت بر دوش مردم داخل فلسطین قرار گرفت، مقاومت اسلامی لبنان -حزب الله- از راه رسید تا یاری‌گر فلسطینیان در میسر مبارزاتی‌شان باشد.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر مقاومت، رژیم صهیونیستی را زمین‌گیر نکرده بود، اینک شاهد دست‌اندازی آن به دیگر سرزمین‌های منطقه از مصر گرفته تا اردن و عراق و خلیج فارس و غیره بودیم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای زمین‌گیر کردن رژیم صهیونیستی را دستاوردی بسیار مهم اما نه به‌عنوان تنها دستاورد مقاومت ارزیابی کردند و در بیان دستاوردهای دیگر مقاومت افزودند: آزادی جنوب لبنان و آزادی غزه، تحقق دو هدف مرحله‌ای مهم در روند آزادی فلسطین به شمار می‌رود که توانسته است روند گسترش جغرافیایی رژیم صهیونیستی را معکوس کند.
ایشان در تبیین صفحات درخشان کارنامه مقاومت، به «ناتوانی رژیم صهیونیستی در دست‌اندازی به سرزمین‌های جدید در طول حدود ۳۰ سال گذشته و عقب‌گرد و خروج ذلت‌بار آن از جنوب لبنان و غزه» و همچنین «نقش اساسی و برجسته مقاومت در انتفاضه اول و دوم» پرداختند و گفتند: جنگ ۳۳ روزه لبنان و جنگ‌های ۲۲ روزه، جنگ ۱۲ روزه و جنگ ۵۱ روزه در غزه، همگی صفحاتی درخشان از کارنامه مقاومت است که موجب افتخار تمام ملت‌های منطقه، جهان اسلام و همه انسان‌های آزادی‌خواه جهان است.
رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری شرایط سخت جنگ ۳۳ روزه لبنان و مقاومتِ منجر به پیروزی گفتند: در آن جنگ عملاً همه راه‌های امداد رسانی به ملت لبنان و مقاومان سلحشور حزب الله بسته شده بود، اما به یاری خداوند و اتکا به نیروی عظیم مردم مقاوم لبنان، رژیم صهیونیستی و حامی اصلی آن یعنی آمریکا، شکست مفتضحانه‌ای را متحمل شدند که دیگر به آسانی جرأت حمله به آن دیار را نخواهند کرد.
ایشان همچنین با اشاره به مقاومت سلحشورانه مردم در غزه که این منطقه را به قلعه شکست‌ناپذیر مقاومت تبدیل کرده است، افزودند: مقاومت‌های غزه در طی چند جنگ پیاپی نشان داد که رژیم صهیونیستی ضعیف‌تر از آن است که در مقابل اراده یک ملت، توان ایستادگی داشته باشد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، قهرمان اصلی جنگ‌های غزه را ملت سلحشور و مقاومی دانستند که با وجود تحمل چندین سال محاصره اقتصادی، با اتکاء به قدرت ایمان، همچنان از قلعه مقاومت یعنی غزه دفاع می‌کنند.
ایشان همچنین از همه گروه‌های مقاومت فلسطین به‌ویژه سرایا القدس از جنبش جهاد اسلامی، کتائب عزالدین قسام  از حماس، کتائب شهداءالاقصی از فتح و کتائب ابوعلی‌مصطفی از جبهه خلق برای آزادی فلسطین که نقش ارزشمندی در جنگ‌های غزه با رژیم صهیونیستی داشتند، تقدیر کردند.
بخش بعدی سخنان رهبر انقلاب اسلامی به لزوم تأمین نیازهای اساسی ملت فلسطین اختصاص داشت و ایشان با هشدار در خصوص خطرات ناشی از حضور رژیم صهیونیستی، تأکید کردند: مقاومت باید از همه ابزارهای لازم برای استمرار کار خود برخوردار باشد و در این مسیر، همه ملت‌ها و دولت‌های منطقه و آزادی‌خواهان جهان وظیفه دارند نیازهای اساسی این ملت مقاوم را تأمین کنند که بستر اصلی مقاومت،‌ ایستادگی و پایداری ملت فلسطین است که خود، فرزندان غیور و مقاوم را پرورش داده است.
ایشان در خصوص وظیفه مهم تأمین نیازهای مردم و مقاومت فلسطین، گفتند: این وظیفه‌ای مهم و حیاتی است که همه باید به آن عمل کنیم و در این روند، نباید به نیازهای اساسی مقاومت در کرانه باختری بی‌توجه بود که اینک بار اصلی انتفاضه مظلوم را بر دوش می‌کشد.
نگاهی آسیب‌شناسانه به فعالیتهای مقاومت فلسطین، محور بعدی سخنان رهبر انقلاب اسلامی در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بود.
ایشان با فراخواندن مقاومت فلسطین به عبرت‌گیری از گذشته‌، توصیه مهمی در خصوص پرهیز گروههای مقاومت از ورود به اختلافات مطرح و تأکید کردند: مقاومت و فلسطین، ارزشمندتر و والاتر از آن است که در اختلافات میان کشورهای اسلامی و عربی و یا اختلافات داخلی کشورها و یا اختلافات قومی و مذهبی درگیر شود و فلسطینیان، به‌خصوص گروه‌های مقاومت باید قدر جایگاه ارزشمند خود را بدانند و به این اختلافات ورود نکنند.
رهبر انقلاب اسلامی، وظیفه همه کشورهای اسلامی و عربی و همه جریان‌های اسلامی و ملی را قرار گرفتن در خدمت آرمان فلسطین خواندند و افزودند: حمایت از مقاومت، وظیفه همه ما است و هیچ‌کس حق ندارد در برابر کمک، از آنان انتظار ویژه‌ای داشته باشد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای اما تنها شرط کمک به مقاومت فلسطین را هزینه شدن کمک‌ها در جهت تقویت بنیه مردم فلسطین و ساختار مقاومت خواندند و خاطرنشان کردند: پایبندی به اندیشه ایستادگی در برابر دشمن و مقاومت در همه ابعاد آن، ضامن استمرار این کمک‌ها است.
ایشان در تبیین موضع جمهوری اسلامی نسبت به مقاومت فلسطین، گفتند: موضع ما نسبت به مقاومت یک موضع اصولی‌ است و ربطی به گروه خاصی ندارد و هر گروهی که در این مسیر استوار باشد، با او همراه هستیم و هر گروهی که از این مسیر خارج شود، از ما دور شده است.
رهبر انقلاب اسلامی در جمع‌بندی این بخش از سخنانشان، جمله‌ای راهبردی بیان و خاطرنشان کردند: عمق رابطه ما با گروه‌های مقاومت اسلامی فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است.
مسأله «اختلاف میان گروه‌های مختلف فلسطینی»، موضوع دیگری بود که حضرت آیت الله خامنه‌ای به آن پرداختند و گفتند: تفاوت دیدگاه به‌علت تنوع سلیقه امری طبیعی و قابل درک است و تا آنجا که در همین محدوده باقی بماند، چه بسا موجب هم‌افزایی و غِنای هرچه بیشتر مبارزات مردم فلسطین شود.
ایشان، سوق پیدا کردن اختلافات به نزاع و درگیری را گام برداشتن در مسیر خواست دشمن و موجب خنثی شدن قدرت و توان جریانهای مبارز دانستند و گفتند: مدیریتِ اختلاف و تفاوت نگرش و سلیقه، هنری است که همه‌ی جریان‌های اصلی باید آن را به کار گیرند و به‌گونه‌‌ای برنامه‌های مختلف مبارزاتی خود را برنامه‌ریزی کنند که فقط به دشمن فشار آورد و موجب تقویت مبارزه شود.
رهبر انقلاب اسلامی، «اتحاد ملی بر اساس برنامه جهادی» را ضرورتی ملی برای فلسطین خواندند و تأکید کردند: انتظار می‌رود همه جریان‌های مختلف در جهت عمل به خواست همه مردم فلسطین برای تحقق اتحاد ملی بکوشند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای سپس به توطئه دیگری که علیه مقاومت جریان دارد، اشاره کردند و افزودند: مقاومت، این روزها با توطئه دیگری نیز دست به گریبان است و آن تلاش دوست‌نمایانی است که می‌کوشند مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین را از مسیر خود منحرف ساخته و آن را هزینه معاملات سرّی خود با دشمنان ملت فلسطین کنند.
ایشان خاطرنشان کردند: مقاومت هوشمندتر از آن است که در این دام فرو اُفتد، به ویژه آنکه ملت فلسطین رهبر حقیقی مبارزات و مقاومت است و تجارب گذشته نشان می‌دهد که این ملت با درک دقیق از شرایط، مانع از اینگونه انحرافات می‌شود و اگر خدای ناکرده، جریانی از جریان‌های مقاومت در این دام فرو افتد، این ملت همچون گذشته می‌تواند نیاز خود را باز تولید کند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر گروهی پرچم مقاومت را بر زمین بگذارد، یقیناً گروهی دیگر از دل ملت فلسطین بر‌می‌آید و آن پرچم را در دست خواهد گرفت.
حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین خطاب به حضار خاطرنشان کردند: مطمئناً شما حضار محترم در این نشست، فقط به فلسطین خواهید پرداخت که متأسفانه در چند سال اخیر، کوتاهی‌هایی در توجه لازم و ضروری به آن صورت پذیرفته است، البته یقیناً بحران‌های موجود در جای جای منطقه و امت اسلامی شایسته توجه است، اما آنچه موجب این گردهم‌آیی است، مسأله فلسطین است.
ایشان گفتند: این اجلاس می‌تواند الگویی باشد تا رفته رفته همه مسلمانان و ملت‌های منطقه بتوانند با تکیه به اشتراکات خود اختلافات را مهار کرده و با حل تک تک آنها، موجبات تقویت هرچه بیشتر امت محمدی(صلوات الله علیه) را فراهم آورند.
رهبر انقلاب اسلامی در پایان از میهمانان عالیقدر و رئیس مجلس شورای اسلامی و همکارانشان در مجلس دهم که این کنفرانس را تشکیل دادند، تشکر کردند و برای شهدای اسلام به‌ویژه شهدای والامقام مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و همه رزمندگان صادق جبهه مقاومت و نیز روح مطهر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی امام راحل که بیشترین اهتمام را به قضیه فلسطین مبذول داشت، رحمت الهی مسألت کردند.
حضرت آیت الله خامنه‎ای همچنین پیش از آغاز سخنرانی خود در این اجلاس، با اشاره به اینکه امروز سالروز شهادت مالکوم ایکس رهبر مسلمانان سیاه‌پوست امریکاست، از حضار خواستند، فاتحه‌ای نثار روح او قرائت کنند.

رهبر انقلاب اسلامی پس از پایان سخنانشان با جمعی از مهمانان شرکت کننده در کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کردند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=29182
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. Jahlin گفت:

  miren pinches pendejos en primer lugar los argontines no dan unase estan muriendo del hambre tanto asi que no se como nosotros como mexicanos les damos prioridad a ellos y no a nuestra gente fijense nadamas todos lo mendigos actores de nuestra television y de fut son argentinos porque no se quedan a tragar en su pais y bienen a quitarnos a nossotros el puesto

 2. Hola,muy buenas.Soy gerente de un centro de estética y manicuras en Barcelona.El centro es de alt standing ,situado en C/Aribau 126, y quisiera saber si podría hacer un convenio con ustedes.La invitamos a conocernos,ofreciéndole una manicura O.P.I.y un tratamiento de belleza Institut Esthederm ,de esa manera probara nuestros servicios y las instalaciones.Quedo en la espera de su respuesta.Gracias!

 3. http://www.ChinaCultureMall.comPlease focus on the webiste. The website is the biggest Chinese culture website all over the world. If The foreign freinds come to Beijing, they must visit the website. The website includes handicrafts, Olympic products, and Custom Crafts

 4. Most help articles on the web are inaccurate or incoherent. Not this!

 5. It’s type of unusual. web site also makes marketing fun, as opposed to a “big, significant thing.” IPP. It is no secret that banner advertising has been progressively declining in reputation and effectiveness, and every person has popup blockers installed to help keep these annoying popup ads from screening. Pay-per-click advertisers are becoming increasingly frustrated with click scam, the higher rate of unqualified clicks.

 6. Always a good job right here. Keep rolling on through.

 7. ۲۹ juil 2011, 14h15 Je pense la même chose que toi Garlic… Je m’attendais à plus sérieux dans les courses automobiles / poursuites ! Et résultat, tu fais ce que tu veux et ce qu’il te plait ! Bref pas très académique comme jeu, et surtout moins fairplay du fait que tu peux changer de caisse avant qu’elle rende l’âme (explose ?).

 8. Hello BridgetLovely to hear from you- you and Caleb will love Dorset and the Riverside is very special…. we hope to see you soon as a 1st anniversary is imminent (25th seems to be a special date if I remember well?)Hope to see you both soon to share a glass of fizz and catch up on all the newsLove to you bothNina and Gerard

 9. freelance writing field by the quality of…your work. if the Titanic quality is good then you will be guaranteed repeat orders from customers. people who are advertising for articles, e-books or reports want quality work and they know quality when they see it.there was a trend a while…

 10. vilma andrade disse:eu acho que o jerson matou o pai dele e concerteza ele o pai de fatima e por via das duvidas desconfio que foi ele que matou saulo

 11. Your articles are for when it absolutely, positively, needs to be understood overnight.

 12. MUITO BEM PREFEITO DE PINDARÉ WALBER,ESTAREI EM SUA POSSE E ESTOU CONFIANTE QUE FARÁ ALGO PELO PINDARÉ,POR FAVOR TE SAI DE HS POIS ELE ACABOU DE SE TORNAR O PIOR PREFEITO DA HISTORIA DE PINDARE,EU ERA 14 AGORA! QUERO NÉM SABER DESSE GRUPO E NÃO ESTOU PUXANDO SACO POIS NÃO PRECISO DISSO NÃO SOU XINDUCA.

 13. I will always remember Doug and his passion exercise and his joy of teaching. He was a good man who I have only to be sad for those who didn’t get to know him.

 14. include: drowsiness, dizziness, or impaired thinking, avoid these symptoms continue for longer than recommended. Follow the directions on your lips; blood in your ears, hearing loss; chest pain or discomfort that may increase your risk of it right away. Shake is generic viagra legal

 15. Nachtrag: Habe gerade herausgefunden, dass die Seite unter der Subdomain “m” auch Touch-Devices funktioniert. Also auf der neuen Generation Smart-Phones. Das dürfte der Grund sein, warum sie in meinem normalen Browser auf dem Handy nicht funktioniert. Auch muss ich immer Zertifikate akzeptieren, wenn ich eine Suche ausführe, die über https läuft.Gibt es eine normale html-Version ?

 16. Times are changing for the better if I can get this online!

 17. Greetings from Idaho! I’m bored to tears at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you present here and can’t wait to take a look when I get home. I’m amazed at how quick your blog loaded on my phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, excellent site!

 18. Normally I’m against killing but this article slaughtered my ignorance.

 19. qui sait?c’est un moyen de vivre encore l’histoire que de se dire qu’elle n’est pas terminéeainsi elle n’est pas achevéeencore vivanteet le chemin continueet ce pourcent nous fait vivre et nous tue

 20. to have assaulted, steadfastly denied it and refused to testify against her at her BOI.I am not trying to exonerate Graf. I just think the colorful anecdotes and flamboyant statements need to stop for the overall good of everyone. She is leaving. She will leave as a retired CAPTAIN, with an honorable discharge. Much of what happened to her is her own fault, but a great deal of the fault lies with the Navy, who for years told her she was doing a good job, with all of her personality and leadership problems in full view.

 21. Mekin ensimmäistä kertaa piipahdettiin tuola vanhassa markissa, mut oltiin torstaina 😀 Muksut tykkäs ku pääsi eläimiä niin lähelle ja mä olisin voinu ostaa vaikka mitä sieltä aarreaitasta 😀 harmi ku ei meijän autoon mahtunu, siel olis ollu se mm. keltanen päästä vedettävä lasten sänky minkä olisin napannu mukaani 😀

 22.     Merci pour la formation TBI j’ai apporte avec moi des connaissances que je vais partager avec mes collegues … c’est fait deja a l’universite ou je suis – une p’tite presentation pour demarrer.Utilisons au max cette ressource ‘La salle des Profs’ pour echanger, partager … il manquait un forum profs dans la region Non ? Felicitations ! Kush Sri Lanka

 23. Hallo,ich möchte die Garantie meines Zahnputzcenters von Oral-B von 2 auf 3 Jahre verlängern. Leider ist die Registrierung nicht möglich, da Error- Seite nicht gefunden-erscheint.Mit frdl. GrüßenS. Lauer

 24. I suppose that sounds and smells just about right.

 25. The ability to think like that is always a joy to behold

 26. Moi non plus je ne vais pas chez le coiffeur et comme toi, j’adore la voix/musique de Léonard Cohen!Ta pizza est alléchante! Mmmhhh, une de mes préférées..

 27. Olisi poikkeuksellisen hyvä tietää että kummat tekevät enemmän rikoksia a) suomalaiset ulkomailla b) ulkolaiset suomessa kuin myös miten he elävät siinä maassa mihin ovat asettuneet elämään. Vielä lisäten että mitä kenties vaativat että toimivat kyseisissä maissaan.Harmaa ts.pimeä talous on kaikissa muodoissaan tuomittavaa myös päättäjienkin tasoilla,sillä se juuri osoittaa : Kuplatalouden ongelmia !Politiikalla on aina omat “kasvonsa” että todelliset kasvot.

 28. Du fÃ¥r det til!! Bordene var kjempestilig.Flott porselen med sjel! Tror jeg hadde hatt bruk som du om noe sÃ¥nt befant seg i huset :).HÃ¥per ogsÃ¥ fiskene hopper snart :)Klem 🙂

 29. They truly have a terrible outsourcer. They required everyone who signed up early to redo all their work. Not to mention that the way the actual application works is bad.

 30. Att dela med sig av något som bara finns är en sak, att dela med sig av något man själv har skapat är en helt annan. I verkligheten skapas det mesta som är eftertraktansvärt av människors arbete. Det nämnda experimentet är alltså ganska ointressant. Ge istället några barn utrustning som tillsammans med arbete framställer något värdefullt, och se hur de beter sig.

 31. Schön, dass bei der FDP so häufig FDP vorkommt. Dann weiß man wenigstens, von wem das kommt. Genauso bei der Linken. Vielleicht ein Indiz für den Populismus und die Selbstfixierung dieser Parteien.Aber auch wenn das ganze schön die Wahlprogramme illustriert, man darf dennoch nicht vergessen, dass trotz allem nicht immer das am Ende raus kommt, was vorher drin steht.

 32. Most help articles on the web are inaccurate or incoherent. Not this!

 33. Hi all:Please, look how works perfectly using the "/#!" proposed by Google (look in the status bar when mouseover a link).Now how Google don't index correctly this kind of links. If somebody can explain this…Thanks.

 34. clonazepam…Aw, this was a really nice post. In idea I would like to put in writing like this additionally � taking time and actual effort to make a very good article� but what can I say� I procrastinate alot and by no means seem to get something done….

 35. You are lookin Fabulous with those lashes. I think I have only applied false lashes once on a Halloween. I HAVE BEEN meaning to buy some for over a year and give it a try for fun.. but I have never gotten around to it. After seeing how awsome they look on you, I think I will give it a try in the near future. *Hopefully* lol

 36. I take pleasure in, lead to I discovered just what I was looking for. You have ended my four day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

 37. Your article perfectly shows what I needed to know, thanks!

 38. You are doing so great Cyn! I am proud of you for everything you’ve accomplished this year – not just the weight. Although I know how discouraging it can be to see the weight come off slowly, you stuck with it. That just shows how strong you are – you go girl!

 39. I’m with ya, Gunnar. Presets aren’t for everybody. Think about it like this… Some people have the time to do trial and error all day and make custom work from scratch every time. Presets aren’t for them. Some people however, are on a deadline and need it to look good NOW with no muss and no fuss. For those people, presets get the job done, make the client happy, and get them paid.

 40. We have only 3 commenters that disagree about charging for repairs. When I fixed PCs as a side hobby, I gave the first visit as free (depending on the size/time of the job), but charged for subsequent visits. Worked pretty good for me at the time.James M. Fisher’s recent post ..

 41. It’s a joy to find someone who can think like that

 42. This can often lead to : a reduced blood flow to your extreme regions and even your cortex, interrupting the standard operation of your heart, and each major organ in your body. Making the choice to quit smoking may also be perilous. Your energy level will increase, you'll sleep sounder, you could have better reasoning and cognitive abilities, and you may usually feel a little bit better.

 43. The expertise shines through. Thanks for taking the time to answer.

 44. I was SO EXCITED to see your comment! : ) I liked your list very much. I’m 5’8″, preveč. And there were lots of other things we have in common. P.S. I think Roman is a very cool dog name. ; )Thanks so much!

 45. It’s much easier to understand when you put it that way!

 46. Who’s the “retard”, you atheist dumbass hater? LOL, you can’t even spell “faggot”. Wanna tell me who the retard is again?? Mega face palm. Wow. “Go fuck yourself again and again”? Sounds like you’ve had practice with that. “Fuck you fucking fuck” — HAHA, now we’re getting creative. Are you a little kid? Kids say things like that. Your mom probably needs the computer, so be a good little atheist dipshit and let her use it. Alright? So much for the “superior atheist intellect” (snicker).

 47. sa gaona hay q probarlo un vez mas aver si rinde como la otra vez juego bien hay q darle chance y q se emocione cuando juege por q el FUTBOL ES PARA DIVERTIRSE!Martin Lencina via Facebook 18/09/2010 15:21tiene qe ser titular papa!!1 Deje un comentarioNombre (requerido)Email(requerido)Web

 48. Dag nabbit good stuff you whippersnappers!

 49. The prints are all so stunning but I kept going back to the 'Azul' one it reminds me of being by the water with a pink sunset. :)Name- Rachel McGille-mail- rmcgill86@gmail.com

 50. Very cool system you’ve got there Walter. That whey must come down the pipe with a lot of pressure. Ever spring a leak and give the pigs a whey shower?

 51. That’s a slick answer to a challenging question

 52. In the complicated world we live in, it’s good to find simple solutions.

 53. Great article but it didn’t have everything-I didn’t find the kitchen sink!

 54. You hit the bulls balls on this one, smack in the middle. I may be wrong, but most Americans I figure are starting to get some gut feelings something ain't right in Dodge anymore.I only disagree with one point of your post:In confronting the worst president in history (and Obama ain't even finished polishing his turd)He’s' coming close, but no cigar yet, Jimmy Carter is still a head to my way of thinking as the master touch of disaster & still champ.By the way a truly inspired ending at end of the sentence. Got to remember this one lol.JMO

 55. I can’t believe you’re not playing with me–that was so helpful.

 56. well u can get her followed if u feel like shez cheating, and if she not then its all gd. i dont think she’ll notice if she’s getting followed. 99.9% of the ppl that get followed never know it. n if ur boy gets arrested then just bail him out. xD Peace

 57. Very good job. I have got a question: I have some URL errors, I don't know where those URL come from. They are not linked anywhere in my site, nor they are in my sitemap. The "in sitemap" and the "linked from" tabs are empty, so I don't know how to do to get the source of those errors.Hope someone can help.Regards,D.

 58. Ma théorie: en fait Dmitri est la réincarnation de Piotr Illitch, et de fait ce dernier a eu -indirectement- maille à partir avec Joseph.Heu… oui, c’est tiré par les cheveux.

 59. Avec Aldi, j’aurais encore plus ri!Et des Aldi, je crois qu’il y en a partout. Ainsi, on n’aurait pas pu reprocher à M. Vidberg ses implantations erronées de magasins!

 60. Dos herramientas muy buenas, el portal calíope y los libros contra la crisis, estoy segura que te puedes forrar con un libro así Mafi. Adelante, sorpréndenos.

 61. Damn it i want an iPhone but don’t want to extend my contract (in case i want to get out of it soon…) You could use you’re iTouch as a phone. jailbreak it and install Skype on to it like my landlord did. Wherever you have WiFi you now have a ‘cellphone’ too! Pretty fun idea really.

 62. Kto jest winny ten sie tÅ‚umaczy A pojednania miÄ™dzy zepsutymi naukami a prawdÄ… nie bÄ™dzie – czyż z jednego źródÅ‚a wypÅ‚ywa woda gorzka i sÅ‚odka?

 63. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, bude-li Finep stavět budovu podél silnice Kutnohorská v Praze 10, Štěrboholy o které byla řeč při koupi našeho bytu v Kryšpínově ulici. Děkuji, Zdeňka Vydrová.

 64. Were you home?? not at a restaurant I hope, although that would make for a better story!! Love your blog, so real! Thanks for sharing, It makes the rest of us feel better when our jeans just rip off our bodies…..well, sorta!

 65. Grattis till lyckliga potatisar.. det var ett roligt uttryck. Här är det ost, lyckost.Ha en skön söndag Birgitte, såg också att du är med i VI och svarar på frågor om gamla saker, toppen!KramarAnnaMaria

 66. TACK! det är vad det blir! Nu ska jag bara hitta pÃ¥ nÃ¥got som jag kan bjuda dem pÃ¥ ocksÃ¥… 🙂 men det är lättare faktiskt. Nja, det var nog inte Wilhelminas fel utan jag som blev för nonchig. Lägg till lite allmän snurrighet pÃ¥ det sÃ¥ blir det fel. För övrigt funkade Ravelry bättre i Explorer än i Chrome. 🙁

 67. Caro Dr Milhazes:A sua descrição do sonho é muito interessante!Eu penso que a crise é um estado de alma lusitano. De qualquer das formas, estamos sempre nela. Apenas a intensidade é que muda.Cumprimentos.P.s.: O telejornal português virou mais telenovela sul-americana. Senão veja o Jornal da noite da TVI.. (assinalo também que nem a Sic nem a RTP têm muito para se orgulhar)

 68. The paragon of understanding these issues is right here!

 69. Probs is Page Speed plugin is not supporting Firefox 3.6b4. I went to webmaster tools->Labs->Site Performance. I saw page speed suggestions for my blog and when I try to install Page-Speed and it gave me a error message as "Page Speed 1.3.0.1 could not be installed because it is not compatible with Firefox 3.6b4."Any help?

 70. Some tips i have seen in terms of computer system memory is there are specs such as SDRAM, DDR or anything else, that must fit in with the specs of the mother board. If the personal computer’s motherboard is rather current while there are no operating system issues, upgrading the storage space literally requires under 1 hour. It’s one of many easiest laptop upgrade types of procedures one can think about. Thanks for expressing your ideas.

 71. Y dale… otra lección para enmarcar en este post. Por cierto, la primera foto en la parte de la chaqueta cruzada ¿es el escaparate de Anderson & Sheppard? Curiosidad simplemente, es que me lo ha parecido.A pesar de todo, no soy especialmente amigo de la chaqueta cruzada, pero por supuesto es cuestión de gustos, como siempre, opinables. Incluso en el caso del blazer me decanto por la chaqueta con una fila de botones (soy de los de tres, qué le vamos a hacer)Wilkommen amigo Hans.

 72. Hi there just wanted to give you a quick heads up. The text in your post seem to be running off the screen in Chrome. I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let you know. The layout look great though! Hope you get the issue fixed soon. Thanks

 73. Of course, it’s a personal thing. I am just trying to understand why I am not inclined to celebrate my own birthday and if some others feel the same way too. Destination Infinity

 74. Danke für die Antwort.Es geht bei dem Urteilaber schon um Grundsätzliches, nämlich eine Ungleichbehandlung von nichtgemmeinnützigen und gemeinnützigen Anbietern, die laut EuGH einen Verstoß gegen die steu­er­recht­liche Neutra­lität im Mehr­wert­steu­er­system darstellt.Ist es bei solch grundsätzlichen Entscheidungen denn denkbar oder wahrscheinlich, dass das Urteil mit einem Nichtanwendungerlass zum Einzelfall “herabgestuft” wird?

 75. hi sophie, been secretly reading your blog, and the clutch you used was reall ynice, may i ask where you got it from as i'd like to get it for my friend's birthday!thank you!

 76. ۳۱/۰۱/۲۰۱۰ – ۵:۱۳pmyo lo unico qeu quiero que em digais es si esto se puede denunciar y en que lugar a hacerlo. Hay que hacer algo para que MARCA qeu como lo que es un periodico que intenta manipular a la gente manipulaciones de la verdad y engañando gente xq habra gente con menso cultura que se crea esat imagen. Su trabajo es el de narrar noticias no inventarselas o falsearlas. un cosa es decir si esto es penalty o no, o si era agresion o no y otra es manipular la verdad. eso ya es el colmo. por favor indiquenme como denunciar esto

 77. ۸-۱۲-۱۲edy spune: am downloadat placa video de pe saitu de mai susu spus de tocilau ii dau sa se instaleze se instaleaza si la jumate im ida erare asa :setup was unable to findcomponents that can be installed on your current of software configuration .Please make sure your have the reguired hardware or software ce inseamna asta ma ajutati va rog +37V-a ajutat acest raspuns?

 78. What i do not realize is in truth how you’re not actually much more neatly-favored than you might be now. You’re very intelligent. You know therefore considerably when it comes to this topic, made me personally consider it from a lot of numerous angles. Its like women and men are not interested until it’s one thing to do with Lady gaga! Your personal stuffs nice. Always handle it up!

 79. I would encourage the committee to refer to the EALRs when making decisions about technology in the classrooms. Third,fourth and fifth grade teachers have a number of technology EALRs that they are to teach and, with the proposal of two computers per classroom and no printers, that makes it impossible to do.

 80. Thank you for this posting . There is a lot of outrage here in Colorado and it is hard to see the anger and the grief. It then makes you wonder what was going on with this person who killed these people and how did he get that way?

 81. tota naisten vessassa viipymistä yritettiin joskus vuosia sitten selvittää jossain lehdessä.. ehkä Cityssä. ei tainnut selvitä.itsekin sitä aina ihmettelen, koska esim. kotona voin laittaa ruoan mikroon minuutiksi ja ehdin sen aikana helposti käydä wc:ssä. testattu monesti.ja baareissa en pelkästään itse tunne olevani nopea, vaan olen kuullut asiasta kommenttia useamman kerran 😉

 82. sier:Hei og takk for at du påpeker dette her med tillitt. Jeg har også lite tillitt til SNL, rett og slett fordi det tar så lang tid å oppdatere det.

 83. กาแฟแบบเก่านี่หาดื่มยากแล้ว พวกรถเข็นกาแฟโบราณที่เห็นตามข้างถนนในกรุงเทพฯนี่เป็นแบบตั้งใจย้อนยุคทั้งนั้นจะหาเจ้าเก่าดั้งเดิมของแท้ก็ยากเต็มทีภาพที่ถ่ายมาเป็นสีนะ แต่พี่มาเปลี่ยนเป็นขาวดำ เพราะคิดถึงอดีต หน้าเก๋งนี่ไม่เงียบหรอกครับ กำลังดี . . . กำลังเพลินๆ

 84. Sacré Georges…« Les cons ça ose tout ! C’est même à ça qu’on les reconnait. » (Les Tontons Flingueurs)

 85. Jailbreak iPhone 5 Visit, ï¼·Wï¼·.iphone5break.COMThe iOS Untethered works on all devicesNo computer is necessary for jailbreak browse to ï¼·Wï¼·.iphone5break.COM on your device and jailbreak it from there!The custom firmware, apart from jailbreaking, will upgrade the –the chip that connects the iPhone to a service provider–and therefore still allows the iPhone to be jailbroken.

 86. If you had been reading my site recently, you will know that I have been contemplating the decision to buy a new computer. I thought I would open up the debate of Mac vs. PC.  (Previous Posts: Should I Take The Mac Plunge, More Thoughts On The Mac)

 87. Following study a couple of with the weblog posts on your web site now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark internet site list and is going to be checking back soon. Pls have a look at my web internet site as properly and let me know what you think.

 88. I think that started when Osho left the body, he sort of had the final word on who was enlightened or not and de-enlightened a few when they went off on a trip.But now as we all know enlightenment is imeasurable, but it is a good buzz word to add value to your product.Before just a certificate from the College of Alternative Medicine sufficed now it has to be Self Certification. And why not? Seems logical.

 89. Basically to follow up on the up-date of this topic on your web site and wish to let you know just how a lot I loved the time you took to create this valuable post. Within the post, you actually spoke of how to actually handle this matter with all ease. It would be my pleasure to collect some far more tips from your web page and come as significantly as offer other folks what I learned from you. Several thanks for your usual terrific effort.

 90. கர்நாடகத்தில் கவுந்த க….மலம்! . à®®ிக à®…à®°ுà®®ை. இந்த பண்டாà®° பிண்டங்கள் பாஜக வை எதிà®°்ப்பவர்கள் எல்லாà®®் திà®®ுகவினர் என்à®±ு நினைப்பதைப்பாà®°்த்தால் அய்யோ அய்யோ.

 91. Yo, good lookin out! Gonna make it work now.

 92. Es la historia de siempre, echar la culpa al mensajero. Entre tanta desvengüenza política alguién tenia que mantener la dignidad.Esto debería havcer pensar a los que dicen que toda la politica y todos los politicos son iguales. Algunos son iguales otros parecidos y por suerte también hay espacio para los diferentes.Salud, República y Socialismo

 93. I just now are equipped with stumbled rather than the article together with admire him a great deal. This advice should always I mean roommates at once by twitter teach. This is magically true, however. I like these that much. We appreciate that you.

 94. we prefer to honor lots of other world wide web websites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages worth checking out

 95. Girl Fren’Yes, ma’am – this new look is very handsome. Makes the monitor screen appear larger; easy to read; don’t have to squint when reading comments. I vote ‘yes’![ Follow me on Twitter: ]

 96. – LOL Bee, she would love to go for two seconds. She recently declared as she doesn’t like school she doesn’t have to go anymore. She loves to be with mum or grandma at the least at ALL times.

 97. Je n’ai pas participé, excusez-moi, mais si j’avais gagné, j’aurais remercié mon père, ma mère, et tous ceux qui m’ont encouragé, et particulièrement Jean-Pierre Prouteau, Gérard Caron, Alain-Dominique Perrin, Philippe Starck, et tous les autres. J’aurais dit que je distribuerais les magnets à mes amis, et j’aurais conclu en disant: « vous tous qui faitesce beau métier de la communication, je vous aime ».(Je regarde la Cérémonie des Césars, ça aide).

 98. Riva Mease گفت:

  What i do not understood is in truth how you’re no longer really a lot more smartly-favored than you might be now. You’re so intelligent. You recognize therefore significantly in relation to this matter, produced me for my part believe it from a lot of numerous angles. Its like men and women don’t seem to be involved unless it?¦s something to accomplish with Woman gaga! Your own stuffs great. At all times care for it up!

 99. Heyy. SO i saw these adorable two fingered rings, however i was wondering if anyone knew where i could get a customized four finger sterling silver ring so that i can have say Lil’ Sissy. If anyone knows anything please contact me at thanks.

 100. post it up!…It’s very colorful and lovely OLED screen is slightly smaller than the touch screen, but the player itself feels quite a bit smaller and lighter. It weighs about 2/3 as much, and is noticeably smaller in width and height, while being just a hair thick…

 101. 聖 誕 å¿« 樂 .★ * ★ .*★*i wish u *  ★ ★ Merry X\\’mas   * ★  & ‧∴°﹒ ☆°.﹒ ‘*. Happy New Year *  ‘★  ★   ‘* ★\\’

 102. Ad LV:Chcete naznačit, že soukromá fysická nebo právnická osoba je oprávněna narušit sféru mých základních práv víc než veřejná moc??Takový výklad působení základních práv neobstojí, nutné je naopak vykládat Listinu a Úmluvu tak, že stát se musí nejen zakázaného jednání vystříhat, ale musí poskytnout ochranu proti každému, kdo by se ho dopouštěl.

 103. Precisamente por eso se pide un referendum. Si tan seguros están de que la mayoria de los estudiantes aceptan el plan bolonia, que lo hagan y veremos de una forma objetiva lo que opinan los miembros de la comunidad universitaria.

 104. yudé marier dit :c’est bon de vous lire Élodie et Félix!Voici la leçon d’espagnol:lion: leon (avec un accent aigü sur le o!)singe: monobébé: bebéhochey: hockey (plutôt facile!)feuille d’arbre: follajesoccer: footballléopard: leopardofée: hadahasta luego les amigos!xx yudé

 105. One thing I’ve noticed is the fact there are plenty of misconceptions regarding the banks intentions any time talking about home foreclosure. One myth in particular is always that the bank wishes to have your house. The bank wants your dollars, not your own home. They want the bucks they loaned you together with interest. Avoiding the bank is only going to draw the foreclosed final result. Thanks for your write-up.

 106. Pourquoi Hollande n’empêche-t-il pas plutôt la transmission de patrimoine ? A-t-il quelque chose à perdre ?Cette mesure, sûrement moins démagogique et plus efficace que les 75% d’imposition sur les très hauts revenus, toucherait plus de monde et remettrait les pendules à l’heure, l’ »ÃƒÂ©galité des chances » voudrait alors dire quelque chose.

 107. A website which provides a catalogue service (say, for the best cooking recipees on the Internet) will basically contain what one could call ‘scraped content’ (like the summary of a recipe existing elsewhere) and a link to the site where one can find the full information. Can Google tell such a site from one which reproduces ‘scrap content’ just to increase its PageRank? Google itself, or Yahoo, have a pretty good PageRank, so I suppose it can. So how do you tell Goolgle that you are a site aggregating useful information and not one providing scrap content only?

 108. Excellent blog here! Also your website loads up very fast!What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?I wish my web site loaded up as fast as yours lol

 109. Do you know about The Tiny House Blog? They feature homes like this. It looks cozy and well thought out. I hope it all turned out the way you planned.

 110. Žijeme v neopositivistické dobÄ›, Tomáši, objektivisuje se vÅ¡e, i subjektivní obavy. Dovedeno o stupeň dál, Smetanovy subjektivní neobavy z podjatosti by mohly být zcela pominuty s odkazem na to, že hypothetické auditorium nestranných pozorovatelů by je pociÅ¥ovalo. Já to říkal, nakonec stejnÄ› skončíme u posudku znalce 🙂

 111. Thanks to Fishtail Airline for their PRIORITY SERVICE. Our sincere thanks to Captain Gregor Beer, Mr. Bikash Rana and the entire Fishtail Family. We wish them all the success in the days and years to come. Cheers!!!Sumit Agrawal

دیدگاه شما