پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹

دانشگاه پیام نور در رشته تربیت بدنی درمقاطع کارشناسی و ارشد دانشجو می‌پذیرد

سرپرست دانشگاه پيام نور هرمزگان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان خبرداد و گفت: این دانشگاه در رشته تربیت‌بدنی در مقاطع کارشناسی و ارشد دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، ظهر امروز محمد خیری سرپرست دانشگاه پیام نور استان ضمن دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه پیام نور و اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: در ۱۴ مرکز دانشگاه پیام نور رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی و ارشد دانشجو می پذیرد و فعالیت دارد.

وی افزود: دانشگاه پیام نور این آمادگی را دارد که در بخش پژوهش‌، ورزشی و آسیب‌های جوانان با اداره کل ورزش و جوانان همکاری داشته باشد و امید است این همکاری‌ها باعث ایجاد رشد و توسعه ورزش در سطح استان شود.

* تشویق جوانان به سمت ورزش

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: هر موقع که جوانان جامعه به سمت ورزش بروند مشکلات جامعه کمتر خواهد شد و در این زمینه از مدیرکل ورزش وجوانان که همیشه نگاه ویژه ‌به دانشگاه پیام نور داشته، تشکر می‌کنم.

خیری در این نشست از انعقاد تفاهم‌نامه همکارى بین دانشگاه پیام نور و اداره کل ورزش و جوانان خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور آماده هر نوع همکاری مشترک در زمینه‌های ورزشی با اداره کل ورزش و جوانان می‌باشد.

* ورود اساتید دانشگاهی به حوزه ورزش

وی با اشاره به این که در حال حاضر در حیطه‌های مختلف ورزشی کارهای آموزشی و پژوهشی خوبی انجام می‌شود اظهار کرد: مشکلاتی که در ورزش جامعه ما وجود دارد؛ عمدتا از طریق پژوهش‌هایی که به اساتید توانمند دانشگاهی سپرده می‌شود حل می‌شوند.

*ورزش مشکلات روحی را کاهش می‌دهد

در ادامه فاطمه عامری سیاهوئی معاون دانشگاه پیام نور هرمزگان در خصوص این که جوانان باید به سمت و سوی ورزش بروند پرداخت و افزود: ما باید جوانانمان را به طرف ورزش هدایت کنیم و هر زمان که جوانان جامعه در این مسیر قدم بردارند مشکلات روحی و روانی جامعه کمتر و کمتر خواهد شد.

وی با اشاره به وجود نیروهای متخصص هیات علمی و اساتید توانمند موجود در دانشگاه پیام نور افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی با همکاری دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان جهت رفع معضلات موجود در جامعه و ارائه راهکارهای علمی و عملی در ارتقاء سطح سلامت جامعه موثر خواهد بود.

*توسعه ورزش محلات

در ادامه قربانی مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور استان نیز اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در زمینه‌های توسعه ورزش محلات، برگزاری همایش‌های علمی ورزشی و شرکت در پایان نامه‌های آموزشی آمادگی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان را دارد.

*تفاهم‌نامه همکاری و توسعه پژوهش

غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز اظهار داشت : امیدواریم با انعقاد این تفاهم‌نامه و با توجه به توان و بنیه بسیار خوبی که اساتید دانشگاه پیام نور دارند در جهت توسعه امر پژوهش بتوانیم گام‌های علمی بیشتری در زمینه ورزش و جوانان برداریم.

وی افزود: در زمینه پژوهش از اعتبارات ملی استانی، اعتبارات خوبی داریم و امیدواریم با هماهنگی و همکاری بیشتر بتوانیم از مقاله‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌های بیشتری در زمینه ورزشی و آسیب‌های اجتماعی حمایت داشته باشیم، همچنین آمادگی داریم که با اساتید دانشگاه در همه زمینه‌های علمی همکاری داشته باشیم،

گفتنی است، در پایان نیز تفاهم‌نامه همکارى از سوی اداره کل ورزش و جوانان و دانشگاه امضاء گردید.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=68212
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما