سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۸:۱۵

بانوان بلند قامت دانشگاه پیام نور به مسابقات بین المللی دانشگاه های آسیا اعزام شدند

بانوان بلند قامت دانشگاه پیام نور صبح امروز تهران را به مقصد کوالالامپور به منظور شرکت در مسابقات بین المللی دانشگاه های آسیا ترک کردند.

بانوان بلند قامت دانشگاه پیام نور صبح امروز تهران را به مقصد کوالالامپور به منظور شرکت در مسابقات بین المللی دانشگاه های آسیا ترک کردند.
به گزارش یوپنا،  تیم بسکتبال ۳*۳ دختران دانشگاه پیام صبح امروز تهران را به مقصد کوالامپور ترک کرد.


نماینده کشورمان با ترکیب الناز سیاهی ،ماریا مرزبان ،ریحانه برزگری ، ناهیده اسدی ومربیگری افسانه حسن نایبی وسرپرستی نسرین شامحمدیان در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور در گفتگو بایوپنا اظهار داشت: این اولین حضور دختران دانشجو کشورمان در این مسابقات است که بایستی از این بابت از وزیر محترم ورزش و جوانان که امکان حضور بانوان بسکتبالیست کشورمان را باحجاب اسلامی در این رقابت ها فراهم آورده است تشکر وقدردانی کرد.

وی افزود: افراد زیادی در اعزام این تیم به عنوان اولین نماینده کشور مان دراین رقابت ها نقش داشته اند از جمله خانم سارا صادق که از همراهی با تیم پیام نور باز ماند نیز تقدیر و تشکر کنم.
گفتنی است چهارمین دوره مسابقات بسکتبال ۳*۳ دانشگاه های آسیا از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ تیرماه به میزبانی کوالامپور برگزار و تیم های برتر این دوره از رقابت ها جواز حضور در لیگ جهانی بسکتبال را کسب خواهند کرد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=73430
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما