چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷

قدردانی رئیس دانشگاه پیام نور از تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران

رئیس دانشگاه پیام نور ضمن تبریک روز خبرنگار از تلاش های اصحاب رسانه در انعکاس سریع و صحیح اخبار و تنویر افکار عمومی قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور ضمن تبریک روز خبرنگار از تلاش های اصحاب رسانه در انعکاس سریع و صحیح اخبار و تنویر افکار عمومی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا در متن پیام دکتر زمانی آمده است:

۱۷ مردادماه؛ روز خبرنگار یادآور زحمات و از خودگذشتگی افرادی است که وظیفه سنگین روشنگری و آگاهی بخشی را برعهده داشته و با فداکاری در این حرفه سخت و دشوار، برای اطلاع رسانی صحیح و گسترش آزادی بیان و اندیشه تلاش می کنند.

گرامی داشت این روز به معنی ارج نهادن به خدمات صادقانه و تلاش های ارزنده خبرنگارانی است که با انعکاس واقع گرایانه و هوشمندانه رویدادها، در عین امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی نقشی ویژه در افزایش سطح دانش، فرهنگ وآگاهی جامعه ایفا می نمایند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران گرانقدر و اصحاب رسانه ، از تعامل سازنده این عزیزان در انعکاس سریع و صحیح اخبار به ویژه اخبار دانشگاهی صمیمانه قدردانی کرده و پیشرفت و تعالی روزافزون اصحاب قلم را از خداوند متعال خواستارم.

امید که تمامی خبرنگاران ضمن توجه ویژه به اخلاق حرفه ای، در راستای تنویر افکار عمومی گام برداشته و بیش از پیش بسترهای تعالی فرهنگی و ارتقای اندیشه را در کشور رقم زنند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=74846
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما