چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

دانشجویان پیام‌نور کل شهریه دوره خود را تسهیلات با کارمزد ۲ درصد دریافت کنند

رئیس دانشگاه پیام نور کشور گفت: دانشجویان پیام نور سراسر کشور می‌توانند, کل شهریه دوره خود را تسهیلات با کارمزد ۲ درصد دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری یوپنا, محمدرضا زمانی ظهر امروز در حاشیه بازدید دانشگاه پیام‌نور در جمع خبرنگاران در گنبدکاووس اظهار داشت: با رایزنی‌های انجام شده با بانک عامل هیچ محدودیتی در تعداد وام و تسهیلات نداریم, ضمن اینکه وام صندوق رفاه همچنان برقرار است و سهمیه نیز افزایش خواهد یافت و تمام دانشجویان پیام‌نور در هر مقطعی می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی افزود: در سال تحصیلی جدید بستر استفاده از اینترنت به صورت رایگان فراهم شده و دانشجویان می‌توانند در فضای دانشگاه از اینترنت رایگان استفاده کنند. برای استفاده اینترنت شخصی و در منازل نیز می‌توانند از اینترنت با ۱۵ درصد تخفیف با قیمت پایین‌تر نسبت به قیمت بازار استفاده کنند.

زمانی با مشکلات دریافت کتب درسی این دانشگاه در سال‌های گذشته یادآور شد: منابع درسی دانشگاه پیام نور توسط انتشاراتی خاص برای دانشگاه چاپ می‌شود و در سال‌های گذشته, گاهی عدم دسترسی به کتب مورد نظر مشکلاتی را برای دانشجویان ایجاد می‌کرد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور کشور تاکید کرد: امسال دانشجویان می‌توانند به سایت دانشگاه مراجعه کرده و کتب خود را به صورت آنلاین سفارش داده و این کتب به صورت بسته‌بندی با ۲۰ درصد تخفیف, در کوتاه‌ترین زمان تحویل درب منزل و یا محل کار خواهد شد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=78599
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما