شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۰۵

خبر معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور درباره مستقل بودن فعالیت های ورزشی در این دانشگاه + جزئیات

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به ۱۳۳ سوله ورزشی چند منظوره این دانشگاه از انجام فعالیت‌های ورزشی در مناطق ده‌گانه سراسر کشور به صورت مستقل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا ،‌ محمدهادی امین ناجی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: تمامی فعالیت‌های دانشگاهی در پیام نور به صورت درون دانشگاهی انجام می‌شود.

وی در توضیح بیشتر این موضوع افزود: دانشگاه پیام نور علاوه بر داشتن ۱۳۳ سوله ورزشی چندمنظوره فعالیت‌هایی را نیز به صورت مستقل انجام می‌دهد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور، تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه در مجموعه‌های ورزشی با اراده شخصی خود در خارج از دانشگاه ورزش می‌کنند اما دانشگاه پیام نور در بخش ورزش دانشجویی فقط به صورت تیمی کار می‌کند که البته این امر یکی از تفاوت‌های دانشگاه پیام نور با دیگر دانشگاه‌ها است.

امین ناجی تصریح کرد: تیم‌های ورزشی دانشگاه پیام نور به صورت استانی و مرکزی فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند که در نهایت به مسابقات استانی، مراکز و ملی اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد منطقه‌بندی صورت گرفته در دانشگاه پیام نور که البته به صورت ده‌گانه است منجر به مستقل شدن انجام فعالیت‌های ورزشی شده است.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=83590
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما