دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴

بازدید رئیس دبیرخانه منطقه ۸ دانشگاه پیام نور از مرکز بم

دکتر علیرضا محدثی زرندی، رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان به همراه جمعی از مدیران ستاد استان، از دانشگاه پیام نور مرکز بم بازدید کردند.

دکتر علیرضا محدثی زرندی، رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان به همراه جمعی از مدیران ستاد استان، از دانشگاه پیام نور مرکز بم بازدید کردند.

به گزارش یوپنا در این نشست صمیمی که در دانشگاه پیام نور مرکز بم برگزارشد، دکتر محدثی به نقش کلیدی دانشگاه پیام نور در گسترش آموزش عالی ارزان و با کیفیت در نقاط محروم کشور اشاره کرد و افزود: منابع غنی درسی، شیوه آموزشی ترکیبی و برگزاری امتحانات استاندارد و متمرکز از ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است و همین امر سبب گردیده فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در آزمون های استخدامی و وکالت پیشتاز باشند.

رئیس دبیرخانه منطقه ۸ دانشگاه پیام نور گفت: راه حل برون رفت از معضل بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهها، ارتباط با صنعت و تحصیل در رشته های مورد نیاز صنعت است و دانشگاه پیام نور پتانسیل خوبی در زمینه برگزاری دوره های آموزش های آزاد و کسب مهارت های لازم برای دانشجویان به منظور آماده سازی آنها برای ورود به بازار کار را دارد .

ایشان در ادامه بیان داشت: وجود منطقه ویژه اقتصادی و کارخانه خودرو سازی در بم می تواند، زمینه ارتباط هر چه بیشتر با صنعت را فراهم نماید و زمینه رشد علمی توام با یادگیری مهارت های عملی را فراهم نماید .

 

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=83722
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما