دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴

جزئیات رویداد کارآفرینی نخل و خرما از زبان رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر

رویداد کارآفرینی نخل و خرمادر دانشگاه پیام نور بوشهر برگزار می شود.

رویداد کارآفرینی نخل و خرمادر دانشگاه پیام نور بوشهر برگزار می شود.

رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر:با ارایه هشتاد ایده جدید در حوزه نخل خرما اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما “پروند”به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزار می شود.

به گزارش یوپنا، رییس این دانشگاه گفت: رویداد کارآفرینی نخل و خرما با هدف شناسایی و حمایت از ایده های جدید در زمینه نخل و خرما برگزار می شود

دکتر محمد رضا بحرانی افزود: ایده های ارایه شده در زمینه های مختلف از جمله کاشت ،داشت،برداشت تا بسته بندی صادرات و.. می باشد.

وی در خصوص حمایت از ایده های برتر گفت: به ایده های برتر اول تا سوم به ترتیب مبلغ: بیست وپنج میلیون، بیست میلیون وپانزده میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد و همچنین شش ایده برتر نیز مورد حمایت شرکت شهرک های صنعتی و سازمان صنعت ،معدن و تجارت قرار می گیرند.

رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر درخصوص برنامه های این رویداد نیز گفت: بعد از مراسم افتتاحیه ایده ها ارایه خواهد شد و پس از برگزاری کارگاه های آموزشی و منتورینگ تیم ها در روز سه شنبه و چهارشنبه ،تیم های طرح های پایش شده را دوباره ارایه می دهند و مورد داوری قرار می گیرند و روز پنج شنبه نیز اختتامیه و معرفی ایده های برتر خواهد بود.

اولین رویدد کارآفرینی نخل و خرما”پروند به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر از ۶ الی ۸ آذرماه برگزار خواهد شد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=84457
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما