دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷

مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور : استفاده از توان علمی اساتید در شناخت و حل مسائل کشور

دکتر پارسا مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور نیز در این مراسم با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور به لحاظ داشتن اساتید مجرب و توانمند در وضعیت مطلوبی قرار دارد، گفت: دانشگاه پیام نور می تواند با استفاده از ظرفیت های اساتید بسیجی در جهت شناخت و حل مسائل کشور گام برداشته و نقش خود را در جریان انقلاب ایفا کند.

به گزارش یوپنا دکتر پارسا مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور نیز در این مراسم با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور به لحاظ داشتن اساتید مجرب و توانمند در وضعیت مطلوبی قرار دارد، گفت: دانشگاه پیام نور می تواند با استفاده از ظرفیت های اساتید بسیجی در جهت شناخت و حل مسائل کشور گام برداشته و نقش خود را در جریان انقلاب ایفا کند.

وی افزود: بسیج تشکل آرمانی امام (ره) است که با هدف حفظ انقلاب و کشور تشکیل شد و تا به امروز نیروهای بسیج توانستند موجب سربلندی و سرافرازی کشور در تمامی عرصه ها باشند.

دکتر پارسا وظیفه اساتید بسیجی را در برهه حساس کشور بسیار مهم و حیاتی خواند و گفت: مبنای کار بسیج اساتید در دانشگاه پیام نور این است که مسائل و مشکلات کشور را شناسایی کند و از توان علمی اساتید برای حل آنها بهره مند شود.

گفتنی است، مراسم گرامیداشت یاد شهدای دانشجوی دانشگاه پیام نور تهران جنوب امروز با حضور دکتر زمانی ریاست دانشگاه، دکتر محمد هادی امین ناجی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی، دکتر پارسا مسئول بسیح اساتید دانشگاه پیام نور و دیگر مسئولان برگزار و در پایان از خانواده شهدای مدافع حرم این دانشگاه با اهدای لوح، تقدیر شد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=84471
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما