چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸

مدیرکل دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد: از اقدامات مهم دانشگاه برای دانشجویان نخبه تا تاسیس کانون مشاوره فناوری های نوین + جزئیات

دکتر مجید صفاری نیا از تاسیس کانون مشاوره فناوری های نوین دانشگاه پیام نور در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این کانون با هدف حمایت بیشتر و ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان مخترع، مبتکر و فناور دانشگاه تاسیس می شود.

دکتر مجید صفاری نیا از تاسیس کانون مشاوره فناوری های نوین دانشگاه پیام نور در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این کانون با هدف حمایت بیشتر و ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان مخترع، مبتکر و فناور دانشگاه تاسیس می شود.

به گزارش یوپنا، مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور با اشاره به برنامه های حوزه نخبگان دانشگاه در سال جاری گفت: دومین مسابقات سراسری ACM ، دومین مسابقات سراسری هوافضا(گلایدر)، سومین نمایشگاه فن بازار ، دومین دوره سراسری توان افزایی رابطین نانو مراکز و واحدها، سومین دوره سراسری جشنواره نانو و  انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاهی سال ۱۳۹۷  از جمله برنامه هایی است که تا پایان سال برگزار خواهد شد.

وی دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه اختراعات و ابتکارات را بسیار توانمند دانست و افزود: کسب ۱۳۱ مدال(۴۰طلا / ۵۷ نقره / ۳۴برنز ) در ده سال گذشته در مسابقات بین المللی اختراعات و نوآوری و حدود ۹۰۰ ثبت اختراع داخلی توسط دانشجویان دانشگاه پیام نور نشان دهنده ظرفیت های بالقوه این دانشگاه است.

وی همچنین به کسب مدال نقره و برنز دانشگاه در مسابقات صربستان و کره جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: اعظم استوار دانشجوی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز با کسب مدال نقره مسابقات بین المللی اختراعات و نوآوری صربستان و سجاد احمدی دانشجوی رشته زیست شناسی دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان باکسب مدال برنز مسابقات بین المللی اختراعات و نوآوری کره جنوبی، افتخاری بزرگ را برای دانشگاه پیام نور و کشور به ارمغان آوردند.

دانشجویان مخترع،مبتکر و پژوهشگر می توانند عضو باشگاه نخبگان دانشگاه پیام نور شوند

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور  با اشاره به باشگاه نخبگان دانشگاه پیام نور گفت : دانشجویان مخترع،مبتکر، پژوهشگر،فعالان حوزه نانو،دانشجویان دارای عنوان در مسابقات و جشنواره ها و همایش های ملی و بین الملی و دارای تالیف و آثار  می توانند عضو باشگاه نخبگان دانشگاه  پیام نور شوند..

وی  با عنوان اینکه شناسایی و ارائه تسهیلات به نخبگان مراکز و واحدها یکی از مهم ترین برنامه های اداره کل امور دانشجویی است، تصریح کرد: انتظار می رود روسای دبیرخانه مناطق،روسای استانی و مسئولین مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در این خصوص اطلاع رسانی مناسبی به دانشجویان مخترع و مبتکر و نخبه و مستعد داشته باشند.

دکتر صفاری نیا افزود: اطلاعات دانشجویان مخترع ، فناور و پژوهشگر مراکز و واحدها از سال ۸۳ ، به ویژه دانشجویان مخترع و مبتکری که در عرصه بین المللی مسابقات اختراعات خوش درخشیدند و۱۳۱ مدال کسب نموده اند و همچنین دانشجویان فناور در مسابقات  ملی، رباتیک، فناوری نانو ، کمیکار، بتن و  جشنواره دانشجوی نمونه کشوری،  در این سایت بارگذاری شده است.

وی اذعان داشت: دانشجویان واجد شرایط می توانند با مراجعه به پورتال دانشگاه پیام نور در قسمت پیوندها، وارد “سایت باشگاه نخبگان دانشگاه پیام نور” شوند و پس از ورود در آیتم “عضویت در باشگاه” و مطالعه شرایط ، ضمن تکمیل فرم درخواست شده ، مدارک را بارگذاری و یا ازطریق پست الکترونیک ؛ bn@pnu.ac.ir ارسال نمایند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=84566
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما