شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴

اعضاء کمیته مشاوره دانشگاه پیام نور استان اردبیل معرفی شد.

در جلسه ای که با حضور دکتر روحی رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل برگزار شد، اعضاء کمیته مشاوره و راهنمایی دانشجویان معرفی شد.

در جلسه ای که با حضور دکتر روحی رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل برگزار شد، اعضاء کمیته مشاوره و راهنمایی دانشجویان معرفی شد.

به گزارش یوپنا دکتر روحی با اشاره بر لزوم  انجام مشاوره روانشناسی و مذهبی دانشجویان در مراکز و واحدهای استان، تصریح کرد: ارائه خدمات مشاوره ای در دانشگاهها توسط اساتید صاحب نظر و مجرب، باعث کاهش هزینه های مراجعه دانشجویان به مراجع مشاوره ای دیگر شده و محیط آموزشی و فرهنگی دانشگاه را پویا می سازد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل با بیان اینکه ظرفیت های دانشگاه باید در اختیار دانشجویان قرار بگیرد، خاطر نشان ساخت: توانمند سازی دانشجویان چه از لحاظ علمی و چه لحاظ فرهنگی و اجتماعی از رسالت های اصلی دانشگاه پیام نور است، پس بایستی با  بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، دانشجویانی توانمند و خود اتکا به جامعه معرفی کنیم.

در ادامه این جلسه دکتر عیسی جعفری به عنوان رئیس کمیته مشاوره و آقایان دکتر جبرئیل فرزانه، دکتر حسین نجفی، حجت الاسلام والمسلمین حبیب اله نجفی و دکتر فرشته پور محسنی احکام خود را به عنوان ا عضای کمیته مشاوره دریافت کردند.

همچنین  بهرام دستور  به عنوان دبیر کمیته مشاوره  استان  معرفی شد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=85878
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما