یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۸:۵۹

با انعقاد تفاهم نامه؛ آموزش مهارتی دانشجویان پیام نور برای ورود به بازار کار کلید خورد + جزئیات

رئیس دانشگاه پیام نور، امروز در آئین امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: مهارت آموزی برای همه افراد جامعه ضروری است.

به گزارش خبرگزاری یوپنا محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با این سازمان گفت: امروز یکی از بهترین روزهای خدمت من در دانشگاه پیام نور است و امیدوارم با انعقاد این تفاهمنامه با توجه به گستردگی ظرفیت های دانشگاه پیام نور و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در راستای مهارت آموزی و اشتغال دانشجویان، با هم افزایی دو مجموعه گام های خوبی برداریم.

وی با اشاره به وجود ۵۰۰ مرکز دانشگاه پیام نور، افزود: در نخستین فرصت ممکن دفتر ارتباطی با هماهنگی سازمان آموش فنی و حرفه ای در مراکز دانشگاهی پیام نور ایجاد می شود و این مهم فرصتی است، تا جوانان بتوانند در نزدیکترین محل، از محل سکونت خود در کنار تحصیل، مهارت نیز بیاموزند و مسیر زندگیشان پیش از فراغت از تحصیل تعیین شود که با این مهم شاهد توسعه پایدار در جامعه خواهیم بود.

وی با اشاره به وجود ظرفیت الکترونیکی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور برای استفاده از این ظرفیت، در راستای ترویج آموزش های مهارتی برای همه اقشار جامعه آمادگی همکاری همه جانبه را دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور در خاتمه ادامه داد: اجرای این طرح را به صورت آزمایشی در یکی از استان ها آغاز می کنیم و پس از رفع ایرادات و چالش­ها، طرح را به صورت کامل در کشور گسترش می دهیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن این تفاهم نامه دانشجویان از تخصص علمی و مهارتی لازم در جهت دهی به آینده خود برخوردار شوند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=85898
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما