یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۹:۱۷

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر خبر داد: تدوین سند توسعه اجتماعی استان با همکاری دانشگاه پیام نور + جزئیات

رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر:در راستای توسعه اجتماعی استان و برنامه ریزی مناسب و مدون در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی سند توسعه اجتماعی استان با همکاری دانشگاه پیام نور تدوین و رونمایی شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر خبر داد: تدوین سند توسعه اجتماعی استان با همکاری دانشگاه پیام نور  + جزئیات

در راستای توسعه اجتماعی استان و برنامه ریزی مناسب و مدون در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی سند توسعه اجتماعی استان با همکاری دانشگاه پیام نور تدوین و رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا رییس این دانشگاه گفت: استانداری بوشهر به منظور تدوین سند توسعه اجتماعی استان قراردادی را با دانشگاه پیام نور بوشهر به امضا رساند و در همین راستا سند توسعه اجتماعی استان تدوین شد.

دکتر محمد رضا بحرانی افزود: سند توسعه اجتماعی گامی موثر در نقش آفرینی ظرفیت ها و فرصت ها و امکانات در فرایند توسعه اجتماعی دارد.

وی ادامه داد: در این سند علاوه بر مبانی مفهومی و نظری توسعه و وضعیت تحلیلی موجود اجتماعی استان، استراتژی و اهداف کلان توسعه اجتماعی، شاخص‌ها و نماگرهای توسعه استان و برنامه‌های عمل شاخص توسعه اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته است.

دکتر محمد رضا بحرانی از جمله اهداف این سند توسعه را ارتقای امید به زندگی در بین شهروندان، افزایش رفاه اجتماعی، کاهش فاصله طبقاتی و افزایش عدالت اجتماعی، ارتقای امنیت اجتماعی، کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقای اقتدار اجتماعی افزایش سرمایه اجتماعی دانست.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=85906
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما