یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۹:۰۲

دبیرکل انجمن های صنفی کارفرمایی ایران خبر داد: صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور از طریق دانشگاه پیام نور

دبیر کل و عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران از صدور خدمات فنی و مهندسی از طریق دانشگاه پیام نور در خارج از کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا حمیدرضا سیفی در حاشیه امضای تفاهم نامه کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران با دانشگاه پیام نور گفت: شرایط اقتصادی جامعه ایجاب می کند تا در حوزه فنی و مهندسی صدور خدمات داشته باشیم و ما می توانیم از طریق دانشگاه پیام نور در خارج از کشور این کار را انجام دهیم.

وی ادامه داد: ما با یکسری از کشورهای خارجی ارتباط بسیار خوبی داریم اما چون این ارتباط از طریق دانش نبوده نتوانسته ایم آن بهره وری کامل را از آن داشته باشیم. بر همین اساس صدور خدمات فنی و مهندسی با انعقاد این تفاهم نامه از طریق شعبات دانشگاه پیام نور در خارج از کشور انجام می شود.

دبیر کل و عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران، افزود: تفاهم نامه کانون و دانشگاه پیام نور، بیشتر در زمینه ارتباط دانشگاه پیام نور با صنعت است  و اینکه  پایان نامه ها کاربردی شده و از حوزه نظری خارج شوند  و دانشجویان به صورت علمی در صنعت کارآموزی کنند.

وی ادامه داد: از اهداف دیگر این تفاهم نامه تشکیل استارت آپ های جامع در حوزه صدور خدمات فنی و مهندسی و آموزش است که هر کدام را به صورت فاز به فاز پیش خواهیم برد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=86061
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما