چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در مراسم رونمایی از سامانه نشریات دانشجویی دیجیتال: نمایندگی خبرگزاری یوپنا در استانها راه اندازی می شود

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: فعالیت ۲۱ انجمن ، ۱۶۰۰ کانون و ۳۱۴ نشریه دانشجویی در دانشگاه پیام نور سراسر کشور نشانگر پویایی و توانمندی دانشجویان این دانشگاه است .

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: فعالیت ۲۱ انجمن، ۱۶۰۰ کانون و ۳۱۴ نشریه دانشجویی در دانشگاه پیام نور سراسر کشور نشانگر پویایی و توانمندی دانشجویان این دانشگاه است .

به گزارش خبرگزاری یوپنا، امیرحسین بهروز امروز در مراسم رونمایی از سامانه نشریات دانشجویی دیجیتال دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ، راه اندازی نشریات دانشجویی دیجیتال را یکی از بهترین راه های صرفه جویی مالی دانست و گفت: توسعه بسترهای الکترونیکی در دانشگاه پیام نور در راستای اهداف و ماموریت های این دانشگاه است.

وی از راه اندازی نمایندگی های خبرگزاری یوپنا در استانها در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: مدیران مسئول نمایندگی های خبرگزاری یوپنا به عنوان خبرنگار افتخاری زیر مجموعه روابط عمومی دانشگاه های پیام نور استانها خواهند بود.

وی گسترش روابط عمومی الکترونیک را نیز یکی دیگر از برنامه های اداره کل روابط عمومی عنوان کرد و گفت: توسعه زیرساخت های الکترونیکی دانشگاه گامی موثر در جهت دستیابی به اهداف است و در این راستا نباید از فراهم سازی این زیرساخت در روابط عمومی غفلت کرد.

http://www.pnu.ac.ir/Portal/picture/?1417156/88

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=86436
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما