یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۸:۵۹

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌ شدگان ارشد فراگیر پیام نور

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد فراگیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نوراعلام شد.

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد فراگیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نوراعلام شد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، اسامی پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد فراگیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (نوبت نوزدهم) بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

داوطلبان این آزمون می‌توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از نتیجه خود اطلاع یابند.

همچنین داوطلبان می‌توانند بعد از زمان اعلام اسامی به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام‌نور به نشانی http://pnu.ac.ir مراجعه و بر اساس زمانبندی که اعلام می‌شود همراه با مدارک لازم برای ثبت نام اقدام کنند.

عدم مراجعه به موقع برای ثبت نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می‌شود.

داوطلبان برای ثبت‌نام، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، ۶ قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده مربوط به امسال و پشت نویسی شده، اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن سال ۹۷ که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد، ارائه دهند.

دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی در صورتیکه حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۷ دانش‌آموخته شوند، می‌توانند در رشته قبولی ثبت‌نام کنند.

این داوطلبان باید فرم مخصوص معدل (مندرج در انتهای دفترچه راهنمای ثبت‌نام) مبنی بر تعداد واحد و معدل واحد‌های گذرانده را تا تاریخ ۳۱ شهریور را که قبلا تکمیل و به تایید دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی رسانیده‌اند در زمان ثبت‌نام به مرکز محل قبولی ارائه کنند.

داوطلبان پس از مشاهده کارنامه آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در صورتی که درباره مندرجات کارنامه خود سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت این سازمان اقدام کرده و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنند.

ضمناً داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ (با واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی این سازمان) در میان ‌بگذارند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=86522
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما