دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۲۸

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس: دانشگاه پیام نور لایق اعتباری ویژه در بودجه ۹۸ است

با توجه به رشد بودجه بالای ۱۵ درصد برای اکثر دانشگاه ها در سال ۹۸، انتظار نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزایش سهم بودجه دانشگاه پیام نور است.

نماینده مردم رشت و نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور به اعتقاد تمامی نمایندگان در تراز خوبی قرار گرفته است، اظهار داشت: این دانشگاه لایق اعتباری ویژه در بودجه سال ۹۸ است.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، دکتر کوچکی نژاد با اشاره به کاهش جمعیت دانشجویی در این دانشگاه گفت: با توجه به رشد بودجه بالای ۱۵ درصد برای اکثر دانشگاه ها در سال ۹۸، انتظار نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزایش سهم بودجه دانشگاه پیام نور است.

وی اذعان داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت ویژه خود را از این دانشگاه که علیرغم مشکلات مالی، توانسته به درستی امکان تحصیل را در مناطق محروم سراسر کشور فراهم کند، اعلام کرده و این دانشگاه را لایق اعتباری ویژه در بودجه ۹۸ می دانند.

دکتر کوچکی نژاد جمع بندی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از عملکرد دانشگاه پیام نور را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دانشگاه پیام نور علیرغم تمامی مشکلات مالی، به شکلی موثر بسترهای تحصیل را برای جوانان فراهم کرده و با توجه به کاهش دانشجو در این مقطع زمانی باید از حمایت ویژه برخوردار شود.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=86612
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما