چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۹:۱۸

برگزاری «جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا (س)»در پیام نور مر کز کرمان

جشن میلاد حضرت زهرا (س) در دانشگاه پیام نور مر کز کرمان برگزار شد

به گزارشخبرگزاری یوپنا،در این مراسم حجت الاسلام پور محی آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان، ضمن تبریک ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام وروز زن و مادر اظهار داشت :درسیره زندگی حضرت فاطمه زهراء (س) ویژگی های منحصر به فردی است که مخصوص خود حضرت زهرا (س) است و در دیگر زندگی معصومین این ویژگی ها را نمی بینیم.
حجت الاسلام پور محی آبادی با اشاره به روایات معصومین در مورد خلقت حضرت زهرا افزود:طبق روایات نور حضرت زهرا در عرش قرار داشت و خداوند عزوجل حضرت فاطمه (س)را از نور خود خلق كرد و انوار قدسیه اهل بیت در ابتدای خلقت حول محور حضرت زهرا در طواف بودند..
حجت الاسلام پور محی آبادی گفت: خداوند یک سوره منحصر به فرد بنام کوثر در قرآن دارد،که خداوند کلماتی که در این سوره استفاده کرده در دیگر سوره ها نیاورده است و در این سوره کوچک خداوند، پنج مرتبه پیامبر را مورد خطاب قرارداده ودر کوچکترین سوره بزرگترین هدیه را به پیامبر (ص) داده است.
در پایان این مراسم به دانشجویانی دخترکه اسم آنها همنام اسم حضرت فاطمه (س) بود به قید قرعه جوایزی از طرف دفتر نهاد رهبری اهدا شد.
گفتنی است:این مراسم با حضور دکتر علیرضا محدثی زرندی رئیس دانشگاه پیام نور استان، دکتر حسین رشیدی نژاد رئیس مرکز کرمان و اساتید و کارکنان دانشگاه، به همت هئیت دانشجویی انصار الرسول (ص)مرکز کرمان برگزار و با بر نامه های متنوعی از جمله مولودی خوانی و.. همراه بود.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=87695
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما