چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹

مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد: از فعال بودن ۱۴۰ مرکز مشاوره در این دانشگاه تا انتخاب مرکز فعال مشاوره ی دانشجویی پیام نور

این مرکز برای چهارمین سال متوالی ازسوی وزارت علوم به عنوان مرکز مشاوره دانشجوئی فعال و واحدهای دانشگاه پیام نور انتخاب شده است.

دکتر صفارنیا از وجود بیش از ۱۴۰ مرکز مشاوره فعال در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور خبرداد و با اشاره به انتخاب مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه پیام نور به عنوان مرکز مشاوره برگزیده ازسوی وزارت علوم افزود: این مرکز برای چهارمین سال متوالی ازسوی وزارت علوم به عنوان مرکز مشاوره دانشجوئی فعال و واحدهای دانشگاه پیام نور انتخاب شده است.

به گزارش خبرگزاری یوپنا ، مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور با اشاره به آسیب های اجتماعی در سطح جامعه که جامعه دانشجوئی نیز جزئی از آن محسوب می شود توجه ویژه به خدمات مشاوره دانشجوئی را ضروری دانست و گفت: طبق توصیه مقام عالی وزارت یکی از مهمترین رسالت های دانشگاه ارائه خدمات مشاوره دانشجوئی به دانشجویان است.

وی با اشاره به خدمات مراکز مشاوره دانشگاه اظهارداشت: این مراکز خدمات مختلفی مانند کارگاه های آموزشی بهداشت روان ، جلسات سخنرانی در زمینه بهداشت روان، ارائه خدمات مشاوره توسط نیروهای متخصص را ارائه می کنند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=87945
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما