شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۸:۱۱

زوج های دانشگاه پیام نور ازدواج خود را بر پهنه خلیج فارس جشن گرفتند + عکس

هفت زوج جوان دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه مراسم ازدواج و آغاز زندگی مشترک خود را درکشتی بر پهنه آب های ساحلی خلیج فارس جشن گرفتند.

هفت زوج جوان دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه مراسم ازدواج و آغاز زندگی مشترک خود را درکشتی بر پهنه آب های ساحلی خلیج فارس جشن گرفتند.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، رئیس دانشگاه پیام نور گناوه در این آیین گفت: ازدواج بزرگترین و مهم‌ترین حادثه زندگی انسان است و دین مبین اسلام بر انجام این امر مقدس که نقش بسیار سازنده ای در زندگی فردی و اجتماعی دارد، تاکید و توصیه های فراوانی کرده است.

مجید قربانی افزود: اگر در گزینش همسر اصول صحیح رعایت‌شود، بخش عظیمی از ناگواری‌ها و نابسامانی‌ها و مشکلات از میان می‌رود و زندگی جوانان پربارتر و زیباتر می‌شود.

وی اظهارداشت: ازدواج آسان و الگوبرداری از ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) باید مورد توجه ویژه جوانان که قصد پیوند زناشویی دارند، قرار گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه گفت: برپایی مراسم ازدواج آسان سبب برکت و پایداری بیشتر زندگی مشترک و حفظ آرامش و امنیت خانواده و تقویت آن در جامعه می‌شود.

در این آیین یکی از روحانیون در هنگام گشت دریایی در آب های خلیج فارس روی عرشه کشتی خطبه عقد را جاری و به زوج ها هدایایی از طرف دانشگاه پیام نور اعطا شد.

همچنین زوج های جوان به مناسبت هفته درختکاری در ترمینال اداره بندر و دریانوردی چندین اصله نهال غرس کردند.

 

http://www.pnu.ac.ir/Portal/picture/?1435414/%D9%88%D8%AA

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=88059
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما