سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

ابلاغ دکتر زمانی به کلیه روسای استانی دانشگاه پیام‌نور: در اختیار گذاشتن فضای فیزیکی دانشگاه جهت اسکان سیل زدگان / آمادگی کامل برای وقوع احتمالی سیل

دکتر محمدرضا زمانی ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده شمال کشور در پیامی به کلیه روسای استانی دانشگاه پیام نور بر لزوم آمادگی کامل برای مقابله با احتمال وقوع سیل تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا ، دکتر محمدرضا زمانی ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده شمال کشور در پیامی به کلیه روسای استانی دانشگاه پیام نور بر لزوم آمادگی کامل برای مقابله با احتمال وقوع سیل تأکید کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی کشور مبنی‌بر وقوع بارش برف و باران در بیش از ۲۵ استان کشور و احتمال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در این مناطق ضرورت تدارک تمهیدات لازم برای کمک به هموطنان را یادآور شد.

وی با اشاره به ظرفیت فضای فیزیکی بیش از ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور در تمامی نقاط کشور بر لزوم هماهنگی کلیه روسای استانی با مراکز مدیریت بحران، استانداریها، هلال احمر و سایر مراجع ذیصلاح به منظور اسکان سیل زدگان در صورت لزوم، همچنین همراهی با کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه به منظور کمک به هموطنان تاکید کرد و این را بخشی از مسئولیت اجتماعی دانشگاه دانست.

شایان ذکر است دانشجویان عضو کانون های هلال احمر دانشگاه پیام نور از ابتدای سیل در استان گلستان با حضور شبانه روزی در مناطق سیل زده به یاری مردم شهرستان های بندرترکمن و آق قلا شتافتند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=88613
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما