دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷

نماینده مجلس: کیفیت دانشگاه پیام نور قابل قیاس با دانشگاه های بین المللی است/ تقویت پیام نور برای کشور مفید است

اقبال محمدیان

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دانشگاه پیام نور در بالا بردن سطح کیفی آموزشی کشور و همچنین در جلوگیری از مدرک گرایی نقش اساسی را ایفا می کند.

اقبال محمدیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «یوپنا»، با اشاره به ویژگی های دانشگاه پیام نور، بیان داشت: نکته ی مثبتی که دانشگاه پیام نور را نسبت به سایر دانشگاه های کشور متمایز کرده است، بحث آموزش های مجازی و آموزش از راه دور این دانشگاه می باشد.

img_6479

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از عملکرد دانشگاه پیام نور، تاکید کرد: دانشگاه پیام نور فلسفه اصلی خود که گسترش عدالت آموزشی در تمامی نقاط کشور بوده را به درستی انجام داده است.

وی تصریح کرد: کیفیت مدرک دانشگاه پیام نور با برخی از دانشگاه های بین المللی قابل قیاس می باشد.

محمدیان در پاسخ به سوالی در خصوص توسعه تحصلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور نیز بیان داشت: در زمینه گسترش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور باید به این نکته توجه شود که رشته هایی مورد پذیرش قرار بگیرند که با نیازهای روز جامعه تطابق داشته باشند و هر دانشگاه در هر منطقه باید با توجه به بافت منطقه ای و نیازهای آن منطقه رشته های کاربردی را افزایش دهند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر خاطرنشان کرد: اگر دانشگاه پیام نور بتواند از لحاظ امکانات و تجهیزات نرم افزاری تقویت بشود، می تواند فضای آموزشی کشور را به سمت کیفیت محوری و رقابتی سوق بدهد؛ که این امر هم برای پیام نور و همچنین برای آموزش کشور مفید می باشد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=16002
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما