چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۵:۳۶

فرار ملی‌پوشان پرسپولیس از فرودگاه

با بازگشت ملی پوشان تیم پرسپولیس از اردوی امارات آنها بدون پاسخگویی به خبرنگاران فرودگاه را ترک کردند .

به گزارش “یوپنا”، پس از اظهارات تند روز گذشته برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در مورد اردوی تیم ملی در امارات و بی ثمر خواندن این اردو توسط سرمربی کروات، بار دیگر درگیری بین دو سرمربی مطرح فوتبال کشور اوج گرفت.
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی البته هنوز بیانیه ای رسمی در پاسخ به اظهارات برانکو نداشته است، ولی در حرکتی عجیب امروز ملی پوشان تیم پرسپولیس را از اردو مرخص کرده و بدون آن ها به کار خود ادامه می دهد تا جنگ علنی خود را آغاز کرده باشد.

بازیکنان تیم پرسپولیس نیز امروز بلافاصله به تهران بازگشتند و در حالی که در تجمع هواداران این تیم یک ساعت در فرودگاه معطل شده بودند، با کمک ماموران حراست و بدون پاسخگویی به سوالات خبرنگاران از فرودگاه فرار کردند.

با این وجود در همین زمان کم که این اتفاقات رخ داده است، شایعات و واکنش های فراوانی در مورد تصمیم کی روش و اینکه “چرا بازیکنان ملی پوش نرفته به ایران برگردانده شدند” مطرح است.
طرف دیگر این ماجرا برانکو ایوانکوویچ است که از فردا باید با ملی پوشانی که سرخورده و خسته از سفری بی حاصل برگشته اند، رودررو شود و این می تواند بزرگترین چالش برانکو طی روزهایی باشد که اردوی ملی پوشان بدون سرخ پوشان در امارات ادامه دارد. اینکه فردا برانکو ایوانکوویچ چطور می خواهد با بازیکنان ملی پوش خود برخورد کند و روحیه‌ نابسامان آن ها را مهیای ادامه مسابقات کند، نکته مهمی است.

در عین حال بازیکنان ملی پوش پرسپولیس که با آینده ای نامعلوم در تیم ملی روبه رو شده اند حالا باید منتظر تصمیمات بعدی کی روش باشند؛ تصمیماتی که می تواند با شناختی که از کی روش سراغ داریم این رابطه را تیره تر از قبل کند.
بی شک ماجرای عجیب بازگشت تعدادی از ملی پوشان که بی سابقه و تاریخی بوده است، می تواند فصلی جدید در روابط ناآرام این دو چهره محبوب فوتبال ایران  باشد و احتمالا با پایان اردوی تیم ملی باید منتظر واکنش کی روش به لغو مکرر بازی های ملی و البته بیانیه مخصوص خطاب به برانکو باشیم.

 

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=21223
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما