چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲

عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور بهترین چهره میراث فرهنگی ایران شد

جایزه سرو ایرانی به استاد دانشگاه پیام نور تقدیم می شود

دکتر سجاد آیدنلو شاهنامه ‌شناس و استاد دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه به عنوان بهترین چهره میراث فرهنگی ایران در گروه سنی زیر ۴۰ سال انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا  درجلسه هیات داوران جایزه سرو ایرانی در نشستی که در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر سجاد آیدنلو شاهنامه ‌شناس و استاد دانشگاه به عنوان بهترین چهره میراث فرهنگی ایران در گروه سنی زیر ۴۰ سال انتخاب شد.در برنامه سالانه‌ای که ۱۴ تیر ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد، تندیس سرو سایه ‌فکن به این استاد کوشنده فرهنگ و هنر پیشکش خواهد شد..

جایزه فرهنگی سرو ایرانی از سوی گروهی از انجمن‌های فرهنگی و علمی غیردولتی در سال ۱۳۹۳ برپا شده است. این جایزه در سال ۱۳۹۴ به دکتر عبدالمجید ارفعی و آیدین سلسبیلی و در سال ۱۳۹۵ به دکتر ژاله آموزگار و میلاد وندایی اهدا شده بود.جایزهٔ سرو ایرانی یک جایزهٔ مردم‌نهاد در زمینهٔ میراث فرهنگی است که در دو رشتهٔ استادان برتر و جوانان کوشنده برگزار می‌شود.

انجمن‌های دانشگاهی و فرهنگی فهرستی از نامزدهای شایسته در دو رشته را برای هر سال تهیه کرده و سپس داورانی شامل استادان دانشگاه یا فعالان در زمینهٔ میراث فرهنگی را برگزیده و فهرست نامزدها را به هیئت داوران ارائه می‌کنند تا هیئت داوران در هر رشته یک نفر را برگزیند. هیئت داوران و نامزدها باید کاملاً مستقل بوده و در انجمن‌های تشکیل‌دهندهٔ سرو ایرانی عضویت نداشته باشند

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=72908
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما