یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۳۰

اوقاف بخش ۳۲ تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) را احداث مي‌ کند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از ساخت بخش ۳۲ تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر با همت اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در راستای نیت واقف خبر داد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از ساخت بخش ۳۲ تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر با همت اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در راستای نیت واقف خبر داد.
به گزارش یوپنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف، پژمان جعفری اظهار کرد: با توجه به موقوفه بودن روستاهای ازناو و دشت‌آباد در جلسه‌ای که با مسؤولان بنیاد مسکن، اعضای شورا، نماینده فرمانداری و مسوولان مربوطه برگزار شد قرار است مشکل سند مالکیت این روستاها حل شود.
وی با بیان اینکه در این راستا ۲ هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی موقوفه این دو روستا تعیین تکلیف می‌شود گفت: از هفته آینده طرح اخذ سند مالکیت برای این دو روستا انجام می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به اینکه اداره اوقاف در راستای نیت واقف اقدامات فرهنگی، درمانی و آموزشی انجام می‌دهد گفت: جلسه‌ای با مسؤولان بهداشت شهرستان، نماینده مردم ملایر در مجلس و مدیرکل اوقاف استان برگزار شده که مشکلات بهداشت ملایر بررسی شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد اداره اوقاف ملایر در راستای نیت واقف مرحوم سیف‌الدوله نسبت به ساخت و تجهیز بخش ۳۲ تختخوابی بیمارستانی امام حسین(ع) ملایر اقدام کند.
جعفری اضافه کرد: در این زمینه اداره اوقاف مبلغ یک‌ میلیارد تومان در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار می‌دهد که نسبت به ساخت و تجهیز این بخش و سایر بخش‌های این بیمارستان اقدام شود.
وی با اشاره به اینکه در راستای حمایت از تولید ملی و فرمایشات مقام معظم رهبری اداره اوقاف ملایر اقدام به تخفیف و تقسیط اجاره واحدهای تجاری خیابان۳۲ متری شهید مطهری کرده است، تصریح کرد: یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تجاری مشمول این طرح می‌‎شوند.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=73279
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما