مستند صعود به قله ماناسلو رونمایی می شود (+تیزر)
مستند صعود به قله ماناسلو رونمایی می شود (+تیزر)

فیلم مستند «گزارشی از ماناسلو» به کارگردانی رضا توفیق جو و تهیه کنندگی احسان رسول اف در نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» به نمایش درمی آید. مستند «گزارشی از ماناسلو» که ۶۵ دقیقه زمان آن است، در روزهای دوشنبه ۲۳ آذر در سالن شماره ۲ سینما فلسطین از ساعت ۱۳:۱۵ […]

فیلم مستند «گزارشی از ماناسلو» به کارگردانی رضا توفیق جو و تهیه کنندگی احسان رسول اف در نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» به نمایش درمی آید.

مستند «گزارشی از ماناسلو» که ۶۵ دقیقه زمان آن است، در روزهای دوشنبه ۲۳ آذر در سالن شماره ۲ سینما فلسطین از ساعت ۱۳:۱۵ – 11:45 و شنبه ۲۸ آذر در سالن شماره ۲ سینما سپیده از ساعت ۱۹ – 17:30 به نمایش در می آید. نخستین نمایش فیلم «گزارشی از ماناسلو» در نهمین جشنواره فیلم سینما حقیقت خواهد بود.

در خلاصه داستان این مستند آمده است: در سال ۲۱۰۲ سه نفر از کوهنوردان ایرانی قصد صعود به قله ماناسلو را دارند؛ آنها قله را فتح می کنند، اما در راه بازگشت با حادثه ای انسانی مواجه می شوند.

عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان: رضا توفیق جو/ تهیه کننده: احسان رسول اف/ نویسنده: محمدرضا دیبایی/ بازیگران: زنده یاد جعفر ناصری، امید آمحمدی، حسین صالحی و صادق ناصری/ دستیار و برنامه ریز: علی تهرانی/ فیلمبردار: زنده یاد جعفر ناصری، امید آمحمدی، حسین صالحی و ابراهیم اصغری/ تدوین: ابراهیم اصغری و فرناز روشنایی/ موسیقی: وحید طارمی و مهدیس گلزار کاشانی/ صدابردار: احسان شفیعی/ طراحی و ترکیب صدا: احسان افشاریان/ جلوه های ویژه بصری: محسن جهانگیری/ گریم: محسن ملکی/ تولید استودیو اسفند