شکستن حصر اقتصادی کشور ارزنده ترین کار دولت تدبیر و امید بود
شکستن حصر اقتصادی کشور ارزنده ترین کار دولت تدبیر و امید بود

دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی اجرایی شدن برجام و برداشته شدن تحریم ها را تبریک گفت. در پیام وی چنین آمده است: حضور مقتدرانه سرداران دیپلماسی کشور در مقابل ۶ کشور قدرتمند دنیا، در دورانی که چشم جهانیان به کشور ما و مسئله هسته ای ایران دوخته شده بود، نشان از […]

دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی اجرایی شدن برجام و برداشته شدن تحریم ها را تبریک گفت.
در پیام وی چنین آمده است:
حضور مقتدرانه سرداران دیپلماسی کشور در مقابل ۶ کشور قدرتمند دنیا، در دورانی که چشم جهانیان به کشور ما و مسئله هسته ای ایران دوخته شده بود، نشان از همت والای دولتمردان کشور برای اعتلای نام نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت و فرجام برجام با شکستن حصر اقتصادی ضمن حفظ جایگاه و شان جمهوری اسلامی ایران، بسترهای شکوفایی و تعاملات گسترده بین المللی را فراهم ساخت.
خدا را شاکریم که با نصایح و پشتیبانی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، درایت و تدبیر دولت محترم و تلاش ارزنده تیم مذاکره کننده هسته ای، وعده رئیس محترم جمهور به مردم در آغاز دولت تدبیر و امید محقق شد و با برداشته شدن تحریم ها، تعاملات بین المللی، دوران طلایی اقتصاد و توسعه ایران فرا رسید.
این دستاورد عظیم را که قطعا موجب رونق و شکوفایی در همه زمینه ها می شود، خدمت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ریاست محترم جمهور، تیم مذاکره کننده و ملت شریف ایران صمیمانه تبریک عرض می نمایم.