استقلال اقتصادی ایران با برنامه ریزی مدیریتی سالم
استقلال اقتصادی ایران با برنامه ریزی مدیریتی سالم

عضو هیأت مدیره سندیکای قطعه‌سازان موتورسیکلت گفت:با طراحی یک برنامه مدیریتی سالم و کارشناسی می‌توانیم برای ایران استقلال اقتصادی را به ارمغان بیاوریم. حبیب‌الله محمودان عضو هیأت مدیره سندیکای قطعه‌سازان موتورسیکلت گفت: ایران باید در زمینه‌های تجاری بتواند با همه کشورها ارتباط داشته و فعالیت‌های خود را گسترش دهد تا با حذف صادرات نفتی و […]

عضو هیأت مدیره سندیکای قطعه‌سازان موتورسیکلت گفت:با طراحی یک برنامه مدیریتی سالم و کارشناسی می‌توانیم برای ایران استقلال اقتصادی را به ارمغان بیاوریم.

حبیب‌الله محمودان عضو هیأت مدیره سندیکای قطعه‌سازان موتورسیکلت گفت: ایران باید در زمینه‌های تجاری بتواند با همه کشورها ارتباط داشته و فعالیت‌های خود را گسترش دهد تا با حذف صادرات نفتی و با استفاده از تبادل دانش تغییراتی در حوزه اقتصادی ایجاد شود.
وی افزود: بودجه ایران را منابع خارجی (به جز نفت) تشکیل می‌دهد و نفت می‌توند عاملی کمک‌کننده به بودجه محسوب شود باید همه فعالیت‌های اقتصادی را شفاف کنیم و با استفاده از مغز و تفکرات ایرانی به رتبه‌های مهم اقتصادی دست یابیم.
محمودان اظهار داشت: با یک برنامه مدیریتی سالم و کارشناسی شده ایران می‌توند یک استقلال اقتصادی داشته و از همین طریق به استقلال سیاسی نیز دسترسی پیدا کند.
وی تصریح کرد: دنیا مملو از کشورهای شکست خورده است که با مدیریت ضعیف و قطع ارتباط با سایر کشورها اقتصاد خود را آسیب‌پذیرتر کرده‌اند.
محمودان تأکید کرد: ایرن باید تکنولوژی را از کشورهای پیشرفته دریافت کند تا بتواند با منابع موجود داخلی به تولید و صادرات پرداخته و اقتصادی رو به رشد را بنیانگذاری کند.
وی با اشاره به اینکه کشور ما از نظر توسعه در بخش صنعت عقب مانده است، گفت: جهت همگام شدن با صنعت دنیا باید بیشتر از گذشته کار کنیم و نتیجه تلاش‌های خود را پس از گذشت زمانی خواهیم دید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران