تالار شیشه ای لباس قرمز بر تن کرد
تالار شیشه ای لباس قرمز بر تن کرد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات روزجاری با کاهش 18.30 واحدی به عدد 80 هزار واحد دست یافت.   به گزارش یوپنا، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات روزجاری در حالیکه به کار خود خاتمه دار با کاهش 18.30 واحدی به عدد 80 هزار واحد رسید. […]

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات روزجاری با کاهش 18.30 واحدی به عدد 80 هزار واحد دست یافت.

 

به گزارش یوپنا، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات روزجاری در حالیکه به کار خود خاتمه دار با کاهش 18.30 واحدی به عدد 80 هزار واحد رسید.

براساس این گزارش؛ ارزش کل معاملات بورس تهران از 3 میلیارد و 21 میلیون ریال فراتر رفت که ناشی از از یک میلیارد و 226 میلیون ریال سهم طی 98 هزار نوبت خرید و فروش بود.

این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن با افزایش 37.50 واحدی به عدد 13 هزار و 850 واحد رسید.

گفتنی است نمادهای فارس، فولاد، و امید و خودرو با بیشترین اثر منفی موجب کاهش و نمادهای فملی و تاپیکو با بیشترین اثر مثبت موجب رشد دماسنج تالار شیشه ای شدند.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات روز جاری با کاهش 2.30 واحدی به عدد 802.90 واحد دست یافت که براین اساس 206 میلیارد و 36 میلیون سهم به ارزش یک میلیارد و 184 میلیون ریال در 25 هزار نوبت معاملاتی دست به دست شدند.

*** گروه خودرویی لیدر سایر گروه ها

در همین راستا همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: امروز روند بسیار ضعیفی را دربازاربه سبب اخبار پیرامون منفی گروه خودرو در بازار شاهد بودیم.

وی افزود: در سه ماه اخیر گروه خودرویی لیدر بازار بوده به طوریکه تاثیر بسزایی در سایر گروه ها داشته که متاسفانه از با روند منفی در گروه خودرویی شاهد رونق چندانی در بازار نبوده ایم.

دارابی با اشاره به وضعیت سایر گروه ها تصریح کرد: امروز سایر گروه ها در بازار از تعادل نسبی برخوردار بودند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

upna