توقف استقلال مقابل سپاهان
توقف استقلال مقابل سپاهان

.به گزارش یوپنا؛ استقلال تهران در آخرین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال میزبان سپاهان اصفهان است استادیوم: آزادی  داور: تورج حق وردی   استقلال: سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، عادل شیحی، یعقوب کریمی و سجاد شهباززاده   سپاهان:  رحمان احمدی، […]

.به گزارش یوپنا؛ استقلال تهران در آخرین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال میزبان سپاهان اصفهان است

استادیوم:

آزادی 

داور: تورج حق وردی

 

استقلال:

سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، عادل شیحی، یعقوب کریمی و سجاد شهباززاده

 

سپاهان: 

رحمان احمدی، عبدالله کرمی، لئوناردو پادوانی، محمد روشندل، سعید قائدی‌فر، حسین فاضلی، فوزیل موسایف، علی کریمی، میلاد سرلک، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا

 

دقیقه حساس: 

دقیقه ۹: اولین موقعیت بازی از روی سماجت شهباز زاده خلق شد که با دخالت محمد روشن دل توپ راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۰: محمد روشن دل ضربه ای غافلگیر کننده را از جناح چپ استقلال به سمت دروازه رحمتی زد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲: فرار فاضلی از کنار خط او را به محوطه جریمه استقلال رساند اما ارسال او را مگویان با واکنشی به موقع به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۳: پاس حسین فاضلی بدون دخالت هیچ بازیکنی عرض دورازه استقلال را طی کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: ارسال خطرناک خسرو حیدری به شکل خطرناکی از بالای سر مهاجمان استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹: حرکت انفرادی یعقوب کریمی و توپ ربایی او ارسالی را همراه داشت که شهباز زاده در فاصله ای نزدیک توپ را به صورت مدافع سپاهان کوباند.

دقیقه ۲۴ – حمله سریع سپاهانی ها و ارسال خلعتبری با ضربه سر فاضلی خطری را روی دروازه استقلال به وجود آورد اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹ – اشتباه بازیکنان استقلال باعث توپ گیری سپاهانی ها شد اما ضربه کم جان خلعتبری از پشت محوطه جریمه توسط رحمتی مهار شد.

دقیقه ۳۲ – سعید قائدی فر روی بی تجربگی توپی را به جابر انصاری تقدیم کرد و بعد از خطا روی این بازیکن کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۳ – ارسال خسرو حیدری از جناح راست را مدافعان سپاهان، سراسیمه از محوطه جریمه خودی دفع کردند.

دقیقه ۳۶ – ضربه خطرناک خلعتبری با فاصله کم از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹ – شوت پرقدرت یعقوب کریمی که از بیرون محوطه جریمه نواخته شد را احمدی در دو ضرب مهار کرد.

دقیقه ۴۳ – ضربه ایستگاهی ارسالی از خلعتبری روی دروازه استقلال ایجاد خطر کرد و حتی ضربه سپاهانی ها به دست مدافع استقلال برخورد کرد اما این توپ بالاخره توسط آبی پوشان دور شد.

دقیقه ۴۷ – نفوذ فرشید اسماعیبی به داخل محوطه جریمه سپاهان با دخالت مدافعان این تیم به کرنر رفت.

دقیقه ۴۹ – سانتر بلند خلعتبری از روی ضربه ایستگاهی با عبور از روی سر بازیکنان حاضر در محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳ – کار تیمی سپاهانی ها با ضربه نهایی فاضلی در دستان رحمتی قرار گرفت.

دقیقه ۵۷ – خروج به موقع رحمان احمدی باعث شد تا موقعیت ایده آلی از مهاجمان استقلال گرفته شود. 

دقیقه ۵۸ – محمدرضا خلعتبری در حالی که می توانست با یک پاس به موقع دروازه استقلالی ها را به خطر بیندازد ترجیح داد پریرا را صاحب توپ کند که او در موقعیت آفساید ایستاده بود و این فرصت استثنایی از دست رفت.

دقیقه ۵۹ – لوسیانو پریر با نفوذ در محوطه جریمه آبی ها موقعیت مناسبی را پیدا کرد در حالی که می توانست با پاسی عرضی یکی از بازیکنان دیگر را در موقعیت بهتر قرار داد ضربه اش را به سمت دروازه استقلال زد اما این توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۳ – سانتر بلند خسرو حیدری را میثم مجیدی با ضربه سر به سمت دروازه سپاهانی ها زد اما این توپ از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵ – روی تعلل مدافعان استقلال موقعیت خطرناکی روی دروازه این تیم به وجود آمد اما واکنش سریع رحمتی در بیرون آمدن از دروازه باعث شد تا این موقعیت از دست سپاهانی ها برود.

دقیقه ۶۸ – لوسیانوپریرا بازهم در محوطه استقلالی ها صاحب توپ شد و اتفاقا این بار هم بازیکنان دیگری در موقعیت بهتر حضور داشتند اما او ضربه خود را نواخت که با دخالت مگویان به کرنر رفت.

دقیقه ۷۱ – لوسیانو پریرا ضربه ایستگاهی سپاهانی ها را از بالای دروازه به بیرون می زند.

دقیقه ۷۸ – حمله خطرناک سپاهانی ها باعث رسیدن توپ به نویدکیا شد و او نیز شوت خطرناک خود را به سوی دروازه استقلال زد اما این توپ خطرناک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰ – حرکت برهانی و ارسال او از جناح راست با ضربه سر خطرناک امید ابراهیمی موقعیت فوق العاده ای را برای این تیم به وجود آورد اما رحمان احمدی به زیبایی این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۹۰ – ارسال حیدری از روی نقطه کرنر بعد از رفت و برگشتی با ضربه استقلالی ها روبرو شد اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.