از هیچ حمایتی برای موفقیت تیم ملی دریغ نمی کنیم
از هیچ حمایتی برای موفقیت تیم ملی دریغ نمی کنیم

کفاشیان: از شانس بالایی برای صعود به جام جهانی برخوردار هستیم رئیس فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی روسیه گفت: ایران بازیهای سختی را پیش روی خود دارد. ه گزارش یوپنا، علی کفاشیان-رییس فدراسیون فوتباا درباره قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و همگروهی ایران با کره جنوبی، ازبکستان، […]

کفاشیان: از شانس بالایی برای صعود به جام جهانی برخوردار هستیم

رئیس فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی روسیه گفت: ایران بازیهای سختی را پیش روی خود دارد.

ه گزارش یوپنا، علی کفاشیان-رییس فدراسیون فوتباا درباره قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و همگروهی ایران با کره جنوبی، ازبکستان، سوریه، تایلند و چین گفت: با بیشتر این تیم‌ها بازی کرده‌ایم و به اعتقاد من از شانس بالایی برای صعود به جام جهانی برخوردار هستیم. هر دو گروه سخت است اما معتقدم ایران در گروه  بهتری قرار دارد.

وی در ادامه گفت: شانس صعود را داریم  چرا که کادر فنی و بازیکنان شناخت بسیار کاملی از تیم های همگروهی خود دارند. با برنامه ریزی که سرمربی تیم ملی برای دیدارهای فوق خواهد کرد، حتما می توانیم عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد: از هیچ حمایتی برای موفقیت تیم ملی و کارلوس کی روش دریغ نخواهیم کرد و با توجه به برنامه ریزی سرمربی تیم اگر برنامه های داخلی باشد بهترین شرایط را فراهم می کنیم و اگر برنامه های وی خارجی باشد تا حد توان آنها را به مرحله اجرا می گذاریم تا تیم ملی بتواند درمسیر جام جهانی موفق عمل کند. هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت اما ایران قدرت اول آسیا است و اکثر تیم ها بازی سختی را با ما پیش روی خود دارند.

وی در پایان گفت: اگر بخواهیم د رجام جهانی حضور داشته باشیم باید در تمامی بازیها پیروز میدان شویم که این امر نیاز به تدارکات خوبی دارد و بدون شک فدراسیون فوتبال از برنامه های تیم ملی حمایت می کند تا به اهداف خود که همانا حضور در جام جهانی است برسیم.

منبع :فدرلسیون فوتبال