دوپینگ، با شکار قو برای رویارویی با استقلال/ فولاد ۱ – ملوان ۰
دوپینگ، با شکار قو برای رویارویی با استقلال/ فولاد ۱ – ملوان ۰

به گزارش یوپنا،  فولاد خوزستان در خانه میزبان ملوان بندر انزلی است و اگر این بازی را بتواند پیروز شود می تواند خیالش بابت سقوط نکردن راحت شود. دراگان اسکوچیچ دراین بازی باید برابر یاران سابقش تیمش را بچیند و این در حالی است که بازی رفت را ملوان در زمین گل آلود انزلی پیروز شد. […]

به گزارش یوپنا،  فولاد خوزستان در خانه میزبان ملوان بندر انزلی است و اگر این بازی را بتواند پیروز شود می تواند خیالش بابت سقوط نکردن راحت شود. دراگان اسکوچیچ دراین بازی باید برابر یاران سابقش تیمش را بچیند و این در حالی است که بازی رفت را ملوان در زمین گل آلود انزلی پیروز شد. باید دید اسکوچیچ برابر تیم سابقش می تواند پیروز شود یاخیر. 
 
ورزشگاه غدیر

داور: یداله جهانبازی – تورج عیوض محمدی – حسین رحیمی پور – رضا تارخ – ناظر: عبداله باعزم 
 
فولاد خوزستان: 
 
مهرداد طهماسبی، محمد اهل شاخه، لئوناردو مساریچ، بهمن کامل، امیدخالدی، چاگو، اکبر ایمانی، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات، امیرحسین فشنگچی  ودورگ کوئه ماها (مهرداد بایرامی ۴۶) 
سرمربی:دراگان اسکوچیچ 
 
ملوان بندرانزلی: 
 
سید حسین حسینی،محمد ستاری ، حسین ماهینی ، حامد نورمحمدی ، عزیز معبودی،سعید یوسف زاده ، شهاب کرمی،محمد رضی ، پژمان نوری ، صادق محرمی و سید جلال رافخایی 
سرمربی: محمد احمدزاده 
 
اخطار 
 
 عزیز معبودی (۴۷) از ملوان 

شرح نیمه اول: 
 
فولاد و ملوان که در پایین جدول حضور دارند برای ۳ امتیاز مهم و حساس امروز نیاز داشته‌اند و با این تفاسیر به مصاف هم رفتند. دراگان اسکوچیچ که برای تیم سابقش تیمش را به میدان فرستاده بود، با سیستم ۲ـ۴ـ۴ لوزی به بازی وارد شد. در دقایق ابتدایی فولاد مالک توپ و زمین بود اما نتوانست موقعیت زیادی روی دروازه ملوان ایجاد کند. آفسایدگیری ملوانی‌ها در نیمه اول بسیار کاربرد داشت و فولادی‌ها را در تله آن چندین و چند بار گرفتار کرد البته دو صحنه مشکوک در محوطه‌های جریمه دو تیم با اعتراض عوامل دو تیم اتفاق افتاد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. 

انتهای بازی فولادی‌ها به خود آمدند و حرکت شریفات و سپس پاس ساسان انصاری به امیرحسین فشنگچی، وی را در موقعیت فوق‌العاده قرار داد و این بازیکن توانست با یک بغل پای ساده دروازه تیم سابقش را باز کند. البته بعد از این موقعیت اسماعیل شریفات می‌توانست اختلاف را به دو گل برساند که با واکنش حسینی روبه‌رو شد. شریفات در نیمه اول یک گل به ثمر رساند که از سوی داور مردود اعلام شد. 
 
دقایق حساس 
 
دقیقه ۲۰ : اسماعیل شریفات در محوطه جریمه بعد از دریبل بازیکن ملوان قصد شوت زنی داشت اما دفاع ملوان مانع از ان شد و فولادی ها در ادامه به این صحنه معترض بودند. 

دقیقه ۲۴: شوت ساسان انصاری از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم از دروازه به بالا رفت. 

دقیقه ۲۸: پاس مشت مدافعین ملوانی ها به رافخایی رسید اما محمد اهل شاخه توپ را دور کرد که ملوانی ها اعتقاد به پنالتی داشتند. 

دقیقه ۳۳: پاس زیبای چاگو به اسماعیل شریفات رسید و این بازیکن توانست دروازه ملوانی ها را باز کند اما کمک داور پرچم خود را بالا برد تا گل مردود اعلام شود. 

دقیقه ۴۲: شوت از راه دور شریفات با اختلاف از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت. 

دقیقه ۴۳: حرکت شریفات از سمت چپ و پاس او به ساسان و در ادامه پاس انصاری به فشنگچی، وی را در موقعیت تک به تک قرار داد و فشنگچی با یک بغل پای ساده فولاد را از حریفش پیش انداخت. 

دقیقه ۴۴: پاس زیبای فولادی ها از سمت راست در محوطه جریمه به شریفات رسید اما واکنش حسینی مانع از گلزنی دوباره فولادی ها شد. 

فولاد خوزستان توانست با تک گل امیرحسین فشنگچی در دقیقه ۴۳ توانست نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود. 

دقیقه ۴۶: حرکت زیبای مهرداد بایرامی در میان مدافعین ملوان عزیز معبودی را مجبور کرد تا روی او خطا کند اما به طرز عجیبی داور بازیکن ملوان را اخراج نکرد. 

دقیقه ۵۳: پاس زیبای بهمن کامل به شریفات رسید و حرکت وی و ضربه اش را حسینی به کرنر فرستاد. 

دقیقه ۵۴: پاس پژمان نوری به جلال رافخایی رسید و ضربه این بازیکن را طهماسبی زیبا به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۳: پاس زیبای ساسان انصاری به شریفات رسید اما خروج به موقع حسینی توپ را دور کرد. 

دقیقه ۶۶: پاس چیپ شریفات به چاگو رسید و او با یک ضربه چیپ دروازه را باز کرد اما بازهم داور آن را معلوم اعلام کرد. 

دقیقه ۶۸: ضربه آرام حسین ابراهیمی در آغوش حسینی قرار گرفت.

دقیقه ۸۳: ضربه زیبای حسین ابراهیمی بازیکن رشتی فولاد خوزستان پس از توپ ربایی با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. 

دقیقه ۸۹: ضربه راه دور فرزاد جعفری بازیکن خوزستانی ملوان با اختلاف به بیرون رفت.

 دقیقه ۹۰: حرکت زیبای بهمن کامل از سمت راست و سانتر مواج این بازیکن را حسینی با مشت دور کرد.

این دیدار با برتری یک بر صفر فولاد به پایان رسید.

منبع:باشگاه خبرنگاران