مظلومی ماندنی شد
مظلومی ماندنی شد

مدیرعامل استقلالی‌ها پس از جلسه هیات مدیره این تیم که در حضور سرمربی انجام شد در گفتگویی اعلام کرد که از این مربی حمایت می‌کنند. به گزارش "یوپنا"، پس از حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر حول تیم استقلال هیات مدیره آبی‌ها امروز با حضور پرویز مظلومی تشکیل جلسه داد. جلسه‌ای که پس از […]

مدیرعامل استقلالی‌ها پس از جلسه هیات مدیره این تیم که در حضور سرمربی انجام شد در گفتگویی اعلام کرد که از این مربی حمایت می‌کنند.

به گزارش "یوپنا"، پس از حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر حول تیم استقلال هیات مدیره آبی‌ها امروز با حضور پرویز مظلومی تشکیل جلسه داد. جلسه‌ای که پس از پایان آن پرویز مظلومی در پست خود ابقا شد تا در بازی‌های باقیمانده لیگ هدایت آبی‌ها را برعهده داشته باشد.

بهرام افشارزاده پس از این جلسه عنوان کرد: ما باید از مظلومی و تیم او در چهار بازی پیش روی حمایت کنیم. فاصله ما با صدر جدول تنها سه امتیاز است و در فوتبال همانگونه که ما امتیاز از دست دادیم، دیگر تیمها نیز امتیاز از دست خواهند داد که در این میان نتیجه گیری تیم و کسب امتیازهای پیش رو بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.. هواداران مطمئن باشند که همه اعضای باشگاه استقلال تلاش می کنند تا بهترین نتایج را کسب کنیم و باید با حمایت آنها تا آخرین لحظه برای کسب موفقیت بجنگیم.