استقبال رسمی روحانی از رییس جمهوری کره جنوبی
استقبال رسمی روحانی از رییس جمهوری کره جنوبی

رییس جمهوری کره جنوبی امروز دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت سال جاری در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعد آباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی؛ رییس جمهوری قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، «پارک گئون هی» نخستین رییس جمهوری کره جنوبی است که در تاریخ این کشور، از […]

رییس جمهوری کره جنوبی امروز دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت سال جاری در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعد آباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی؛ رییس جمهوری قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، «پارک گئون هی» نخستین رییس جمهوری کره جنوبی است که در تاریخ این کشور، از ایران دیدن می کند.

در مراسم استقبال رسمی، پس از نواخته شدن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره جنوبی، روسای جمهوری دو کشور از یگان تشریفات سان دیده و سپس هیات‌های عالی رتبه همراه را به یکدیگر معرفی کردند.

روسای جمهور دو کشور پس از پایان مراسم استقبال رسمی، وارد محل مذاکرات دوجانبه شدند. جستجوی راه های تقویت همکاری مشترک در حوزه‌های، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و امضای اسناد متعددی با هدف ایجاد تحرکی جدی در روابط رو به توسعه دو کشور از جمله محورهای مذاکرات «پارک گئون هی»، روحانی و هیات‌های عالی رتبه ایران و کره جنوبی است.
رییس جمهوری کره جنوبی را در این سفر رسمی سه روزه، هیات عالیرتبه‌ای شامل شماری از وزرا و مسئولان ارشد اقتصادی و صاحبان بزرگترین صنایع کره‌ای همراهی می کنند.

انتهای پیام