اینزاگی فاتح نبرد هم تیمی های قدیمی شد
اینزاگی فاتح نبرد هم تیمی های قدیمی شد

به گزارش یوپنا ،تیم های لاتزیو و اینتر میلان در هفته ۳۶ رقابتهای سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که تیم لاتزیو موفق شد با نتیجه دو بر صفر اینتر را شکست دهد. این مسابقه در ورزشگاه المپیکوی شهر رم و با قضاوت لوکا بانتی داور سرشناس ایتالیایی برگزار شد. گل اول بیانکوچلستی را […]

به گزارش یوپنا ،تیم های لاتزیو و اینتر میلان در هفته ۳۶ رقابتهای سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که تیم لاتزیو موفق شد با نتیجه دو بر صفر اینتر را شکست دهد.

این مسابقه در ورزشگاه المپیکوی شهر رم و با قضاوت لوکا بانتی داور سرشناس ایتالیایی برگزار شد.

گل اول بیانکوچلستی را در این دیدار ، میروسلاو کلوزه مهاجم کهنه کار آلمانی این تیم در دقیقه ۸ به ثمر رساند.

دقیقه ۸۳ موریلو ، مدافع اینتر روی بازیکن لاتزیو خطای پنالتی کرد و با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. او دو دقیقه قبل کارت زرد اولش را دریافت کرده بود.

آنتونیو کاندروا گل دوم لاتزیو را هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و این تیم مسابقه را با همین نتیجه پیروز شد.

نراتزوری با این شکست ۶۴ امتیازی و در رتبه چهارم جدول ماند و اندک امیدهایش را برای رسیدن به جایگاه سوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از دست داد.

لاتزیو نیز ۵۱ امتیازی شد و به رتبه هشتم صعود کرد .

این مسابقه نبرد هم تیمی های قدیمی که در حال حاضر سرمربی دو تیم هستند نیز بود. روبرتو مانچینی سرمربی اینتر و سیمونه اینزاگی سرمربی لاتزیو ، در آن تیم قدرتمند لاتزیوی سال ۲۰۰۰ ، هم تیمی بودند و  اکنون اینزاگی موفق شد هم تیمی سابقش که در مربیگری سابقه بیشتری نسبت به وی دارد را شکست دهد.

منبع :باشگاه خبرنگاران