سایپا ۰ – نفت ۰؛ نفت در حسرت سهمیه آسیایی سوخت
سایپا ۰ – نفت ۰؛ نفت در حسرت سهمیه آسیایی سوخت

تیم فوتبال نفت تهران با کسب تساوی بدون گل مقابل سایپا لیگ را در رتبه پنجم تمام کرد تا امیدی به کسب سهمیه آسیایی نداشته باشد.   به گزارش "یوپنا"،  سایپایی‌ها با توقف نفت لیگ را در رتبه هشتم جدول تمام کرد. این آخرین بازی نفت تهران در لیگ برتر بود تیمی که ممکن است […]

تیم فوتبال نفت تهران با کسب تساوی بدون گل مقابل سایپا لیگ را در رتبه پنجم تمام کرد تا امیدی به کسب سهمیه آسیایی نداشته باشد.

 

به گزارش "یوپنا"،  سایپایی‌ها با توقف نفت لیگ را در رتبه هشتم جدول تمام کرد. این آخرین بازی نفت تهران در لیگ برتر بود تیمی که ممکن است سال آینده با اسم جدیدی در این رقابت‌ها حاضر شود.

هفته سی‌ام لیگ برتر
استادیوم: دستگردی تهران/ تماشاگر:  کمتر از ۱۰۰ نفر
داور: موعود بنیادی‌فر، کمک‌ها: – قهرمان نجفی و یعقوب سخندان

اخطار:

دقیقه ۴۳: سعید لطفی از نفت

دقیقه ۶۹: وحید اسماعیل بیگی از سایپا

دقیقه ۷۲: وحید حمدی نژاد از نفت

دقیقه ۷۷: سیامک کوروشی از نفت

دقیقه ۸۰: مجتبی رمضانی از سایپا

 

سایپای‌تهران
حامد فلاح زاده، وحيد اسماعيل بيگي، مجيد ايوبي، حامد شيري، ابراهيم شكوري، امين جوادي مقدم،‌ ابراهيم صادقي، علي قلي زاده(۸۶ مهدی دغاعله)،‌ علي زينالي(۶۵ مجتبی رمضانی)،‌ غلامرضا رضايي و مهدي ترابي(۷۵ میلاد میداودی)
سرمربی: سعید رجبی

نفت‌تهران
 علیرضا بیرانوند، سیامک کوروشی،‌ سید جلال حسینی، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی(۸۳ عباس بوعذار)، علیرضا عزت کرامت، حمید بوحمدان(۷۵ مجتبی حقدوست)، وحید امیری، ایمان مبعلی، مهدی شیری و علی قربانی(۶۳ ارسلان مطهری)
سرمربی: علیرضا منصوریان

 

شرح بازی:
بازی دو تیم سایپا و نفت تهران در شرایطی به مصاف هم رفتند که این بازی برای شاگردان علیرضا منصوریان ارزشمند است. با این وجود بازی خوبی از دو تیم در نیمه اول شاهد نبودیم،‌ هرچند که سایپا اندک‌ موقعیت‌هایی روی شوت‌های از راه دور به‌دست آورد. با این وجود توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و اتفاق ویژه‌ای رخ نداد تا ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم نیز دو تیم بازی جذابی را به نمایش نگذاشتند و در اکثر دقایق بازی سرد و بی روح دنبال شد. موقعیت های نصفه و نیمه ای نیز روی دروازه‌ها خلق شد اما حاصلی نداشت و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. تیم نفت با این نتیجه نتوانست سهمیه آسیایی کسب کند.

 

دقایق حساس:

دقیقه ۲۸: شوت سرکش مهدی شیری از ۲۵ متری با دفع ناقص بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۳۵: ابراهیم شکوری با نفوذی خوب توپ را به کنار برد اما زاویه بسته شد و ضربه‌اش از کنار دروازه به بیون رفت.

دقیقه ۴۰: شوت حامد شیری از پشت محوطه جریمه را بیرانوند راهی کرنر کرد. روی ضربه کرنر ابراهیم شکوری با سر به توپ ضربه زد که باز هم بیرانوند موثر واقع شد و توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه ۵۷: ارسال ایمان مبعلی از روی نقطه کرنر با ضربه سر قربانی همراه شد که با اختلاف اندکی توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.


در حاشیه
*کادرفنی و بازیکنان دو تیم از ساعت ۱۶:۳۰ وارد ورزشگاه شدند.
*یک ساعت مانده به بازی ماموران حراست ورزشگاه دستگردی از لیدر نفتی ها خواستند آرام روی سکوها بنشیند وگرنه باید ورزشگاه را ترک کند.
*علیرضا بیرانوند که در آستانه جدایی از نفت قرار دارد، چند دقیقه به صورت اختصاصی با بهرام میرشیبانی مدیرفنی نفت گفت وگو کرد.
*معدود هواداران نفت تیم به حسنوی مربی این تیم لقب مالدینی داده و او را با شعار «شاه غلام مالدینی» تشویق کردند.
* روزبه شاه علیدوست هافبک محروم تیم سایپا چند دقیقه ای با لباس شخصی با محمدخرمگاه مربی نفتی ها صحبت کرد.
* مارکار آقاجانیان،دستیار کارلوس کی روش در تیم‌ملی با حضور در ورزشگاه دستگردی به تماشای مسابقه پرداخت.

*هواداران تیم نفت با شعار «حجازی کاپلو » ناصر حجازی را تشویق کردند.
* غلامرضا رضایی مهاجم کنونی سایپا و سابق نفت تهران قبل از شروع بازی با بازیکنان  اعضای کادر فنی نفت خوش و بش گرمی داشت.
* * آندرانیک تیموریان ، مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان، غلامرضا شاه کرمی و ناصر فریادشیران از حاضرین در  جایگاه ویژه ورزشگاه دستگردی هستند.

*اعلام نتایج دیدارهای همزمان از سوی گوینده ورزشگاه دستگردی منجربه اعتراض علیرضا منصوریان شد.