شهادت بدرالدین عزم نیروهای جهادی علیه رژیم‌ صهیونیستی را تقویت می‌کند
شهادت بدرالدین عزم نیروهای جهادی علیه رژیم‌ صهیونیستی را تقویت می‌کند

علی‌ لاریجانی در پیامی شهادت فرمانده ارشد نظامی حزب الله لبنان را به«سید حسن نصرالله» تبریک و تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری یوپنا، علی لاریجانی؛ رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت فرمانده ارشد نظامی حزب الله لبنان «مصطفی بدرالدین» را به دبیرکل حزب الله لبنان؛ «سید حسن نصرالله» تبریک و تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: بسم […]

علی‌ لاریجانی در پیامی شهادت فرمانده ارشد نظامی حزب الله لبنان را به«سید حسن نصرالله» تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، علی لاریجانی؛ رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت فرمانده ارشد نظامی حزب الله لبنان «مصطفی بدرالدین» را به دبیرکل حزب الله لبنان؛ «سید حسن نصرالله» تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر حجت الاسلام و المسلمین آقای سید حسن نصرالله

دبیرکل حزب الله لبنان

شهادت فرمانده ارشد نظامی حزب الله لبنان شهید «مصطفی بدرالدین» معروف به سید ذوالفقار را تبریک و تسلیت عرض می کنم.

آن شهید دلاور سال های عمر خویش را در خط مقدم جبهه صرف مبارزه با رژیم صهیونیستی و ایادی آنها در منطقه کرد.

این مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر علاوه بر جبهه نظامی در سنگرهای جهاد فرهنگی نیز بسیار پرتلاش بود و نگرانی و وحشت دشمن به حدی بود که همواره این شهید را مورد تهاجم تبلیغات منفی و ترور شخصیتی خویش قرار می داد، اما هیچ گاه این هجمه ها خللی در اراده و ایمان مصمم شهید بدرالدین وارد نساخت.

اینک اگر چه حزب الله قهرمان لبنان یکی از چهرهای درخشان خویش را از دست داده، اما به طور یقین این امر عزم نیروهای جهادی علیه رژیم صهیونیستی و ایادی تروریستی آن ها را در منطقه تقویت می کند.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این فرمانده رشید به جنابعالی، حزب الله لبنان، دیگر همرزمان و خانواده مکرم ایشان امیدوارم روح این شهید در جنت الهی مورد عنایت و رحمت خداوند متعال قرار گرفته و با ارواح طیبه شهدا محشور گردد.

خداوند بر توفیقات شما و رزمندگان حزب الله لبنان بیفزاید.

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام