تلاش آمریکا برای اعمال تحریم جدید علیه ایران به بهانه حملات سایبری/ ایران در حوزه سایبری از منافع ملی خود دفاع می‌کند
تلاش آمریکا برای اعمال تحریم جدید علیه ایران به بهانه حملات سایبری/ ایران در حوزه سایبری از منافع ملی خود دفاع می‌کند

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: آمریکایی ها در عرصه فضای مجازی مانند عرصه فضای حقیقی علیه ایران اقدام می کنند و طبیعی است که ما هم از تمام ابزارهای خودمان در این مصاف استفاده کنیم. به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل ازخانه ملت، علاء الدین بروجردی در واکنش به اقدام کنگره آمریکا درباره تدوین طرحی […]

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: آمریکایی ها در عرصه فضای مجازی مانند عرصه فضای حقیقی علیه ایران اقدام می کنند و طبیعی است که ما هم از تمام ابزارهای خودمان در این مصاف استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل ازخانه ملت، علاء الدین بروجردی در واکنش به اقدام کنگره آمریکا درباره تدوین طرحی برای تحریم ایران به بهانه حملات سایبری، اظهار داشت: به طور حتم ادعاها و اتهامات مطروحه علیه ایران از سوی مسئولان ایالات متحده بی پایه و اساس است و آن ها با طرح این گونه مسائل به دنبال افزایش فشار بر جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با اعلام این که جمهوری اسلامی قطعا در حوزه سایبری از منافع ملی خود دفاع می کند، ادامه داد: آمریکایی ها در عرصه فضای مجازی مانند عرصه فضای حقیقی علیه ایران اقدام می کنند و این مسئله طبیعی است که ما از تمام ابزارهای خودمان در این مصاف استفاده کنیم.

وی ادامه داد: تلاش آمریکایی ها برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران به بهانه حملات سایبری نشان دهنده روحیه و رویکرد خصمانه این کشور نسبت به جمهوری اسلامی است و این مسئله بارها از سوی آن ها به اثبات رسیده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: ایران تمام تلاش خود را برای گسترش و پیشرفت علوم جدید انجام می دهد و قطعا اقداماتی مانند تحریم نمی تواند ما را از این مسیر خارج کند.

یک قانونگذار جمهوری‌خواه آمریکایی طرحی برای تحریم ایران به بهانه حملات سایبری ارائه کرده است.

انتهای پیام