بازگشت تیم ملی والیبال به تهران
بازگشت تیم ملی والیبال به تهران

تیم ملی والیبال ایران بعد از برپایی اردوی هفت روزه در فرانسه و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور،دیشب به تهران بازگشت. به گزارش یوپنا، تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده سازی خود را برای حضور شایسته در میادین پیش رو از جمله مسابقات انتخابی المپیک و لیگ جهانی از هشتم فروردین ماه […]

تیم ملی والیبال ایران بعد از برپایی اردوی هفت روزه در فرانسه و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور،دیشب به تهران بازگشت.
به گزارش یوپنا، تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده سازی خود را برای حضور شایسته در میادین پیش رو از جمله مسابقات انتخابی المپیک و لیگ جهانی از هشتم فروردین ماه آغاز کرده است.
ملی پوشان کشورمان نخستین اردوی برون مرزی خود را از ۲۰ اردیبهشت در دو شهر تورکوئینگ و هارنس فرانسه آغاز کردند که در مدت هفت روز این اردو، ۹ جلسه تمرین توپی، بدنسازی و دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی والیبال فرانسه قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ برگزار کردند.
تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه دوستانه که در شهر تورکوئینگ فرانسه و با حضور دو هزار و ۵۰۰ تماشاگر انجام شد، سه بر یک مغلوب فرانسه شدند و در مسابقه دوم که روز شنبه در شهر هارنس این کشور برگزار شد، سه بر صفر نتیجه مسابقه را واگذار کردند.
سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف و مهدی مرندی بازیکنان اعزامی تیم ایران به این اردو بودند.
تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۰:۳۰ امشب (یکشنبه) بعد از هفت روز تمرین و مسابقه در کشور فرانسه، از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شدند.
۱۴ بازیکن اعزامی تیم ایران به فرانسه روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری استراحت دارند و تمرینات خود را از روز چهارشنبه دوباره آغاز خواهند کرد.
تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می کند. این رقابت‌ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.