شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخارآفرینان و معلمان جامعه هستند/ قدردانی و تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان دوران دفاع مقدس
شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخارآفرینان و معلمان جامعه هستند/ قدردانی و تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان دوران دفاع مقدس

رییس‌ جمهوری، شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخارآفرینان و معلمان جامعه و راهشان را راهنمایی برای همگان توصیف و تأکید کرد: برای کشور مایه مباهات و افتخار است که جانبازان، با ایمان، ایثار و داوطلبانه این مسیر را انتخاب کردند. به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن […]

رییس‌ جمهوری، شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخارآفرینان و معلمان جامعه و راهشان را راهنمایی برای همگان توصیف و تأکید کرد: برای کشور مایه مباهات و افتخار است که جانبازان، با ایمان، ایثار و داوطلبانه این مسیر را انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت سال جاری، با حضور سرزده در منزل امیرجانباز عباس طائفه، از رشادت‌ها و ایثارگری‌های این جانباز گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس تجلیل و قدردانی کرد.

رییس‌ جمهوری در این دیدار که در فضایی صمیمی و معنوی انجام شد، خطاب به این جانباز دوران دفاع مقدس، گفت: خانواده و به ویژه همسر شما با روحیه والای دینی به استقبال دوران جانبازی شما رفته و قطعاً در این اجر در دنیا و آخرت سهیم و شریک خواهند بود.

این جانباز ۷۰ درصد نیز در این دیدار، اظهارداشت: شما همسنگر دیروز و امیدآفرین امروز ما هستید و از تلاش‌ها و خدمات دولت تدبیر و امید سپاسگزاریم.

همچنین این جانباز گرانقدر، نسخه ای از کتاب «حصن حصین» را که شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره ارتش جمهوری اسلامی است و با تلاش‌های شبانه‌روزی خود جمع آوری کرده است، به دکتر روحانی تقدیم نمود.

امیر جانباز طائفه در سال ۱۳۶۰ در منطقه عملیاتی بستان بر اثر اصابت ترکش از ناحیه دو چشم به درجه جانبازی نایل گردید.

انتهای پیام