حسین قضاوی به عنوان عضو اصلی شعبه سوم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری منصوب شد
حسین قضاوی به عنوان عضو اصلی شعبه سوم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری منصوب شد

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی حسین قضاوی را به عنوان عضو اصلی شعبه سوم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد. به گزارش یوپنا، در متن حکم صادره از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی آمده است: به استناد ماده ۲ قانون رسیدگی […]

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی حسین قضاوی را به عنوان عضو اصلی شعبه سوم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.

به گزارش یوپنا، در متن حکم صادره از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی آمده است: به استناد ماده ۲ قانون رسیدگی به تخلفات اداری و ماده ۳ آیین نامه اجرایی آن و بنا به پیشنهاد دفتر هماهنگی و نظارت هیات های رسیدگی به تخلفات اداری به سمت عضو اصلی شعبه سوم هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی به مدت سه سال منصوب می شوید.

امیداست با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و در جهت انجام وظایف خطیر و مهم خود، همکاری لازم با دفتر هماهنگی و نظارت هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی را داشته باشید.

توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می نمایم.

منبع: شادا