قرارداد دایی و صبا نجومی شد
قرارداد دایی و صبا نجومی شد

سازمان لیگ برتر پس از پایان مسابقات فصل ۹۵-۹۴ در اقدامی عجیب رقم قرارداد سرمربی صبای قم را ۷۵۰ میلون تومان اضافه کرد.   به گزارش "یوپنا"، علی دایی کمتر از دو هفته مانده به آغاز لیگ پانزدهم بعد از توافق با سید عبدالرضا موسوی مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس که اسپانسر تیم فوتبال صبای قم […]

سازمان لیگ برتر پس از پایان مسابقات فصل ۹۵-۹۴ در اقدامی عجیب رقم قرارداد سرمربی صبای قم را ۷۵۰ میلون تومان اضافه کرد.

 

به گزارش "یوپنا"، علی دایی کمتر از دو هفته مانده به آغاز لیگ پانزدهم بعد از توافق با سید عبدالرضا موسوی مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس که اسپانسر تیم فوتبال صبای قم شده بود به این تیم پیوست و سرمربیگری آن را بر عهده گرفت.

دایی در لیگ‌های سیزدهم و چهاردهم بیشترین قرارداد را بین مربیان لیگ برتری با پرسپولیس داشت که بعد از حضورش در صبا خیلی‌ها منتظر بودند تا رقم قرارداد او را بدانند. سازمان لیگ برتر پس از ثبت نام کادر فنی و بازیکنان تیم‌ها قرارداد دایی را یک میلیارد تومان ثبت کرد تا سرمربی صبا از برخی هم‌نوعاش در دیگر تیم‌ها قرارداد کمتری داشته باشد.

قرارداد یکساله دایی با صبا تا سه، چهار روز پس از پایان فصل ۹۵-۹۴ همان یک میلیارد در سایت سازمان لیگ ثبت شده اما حالا در اقدامی غیر منتظره قرارداد دایی در این سایت ۷۵۰ میلیارد تومان افزایش یافته است؛ یعنی دایی برای یک فصل حضور در صبا یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قرار داد داشته است.

دایی در چند مصاحبه مطبوعاتی‌اش اعلام کرده قراردادش را به صورت کامل دریافت نکرده اما موسوی حرفی غیر از این می‌زند و می‌گوید سرمربی‌شان در همان هفته‌های ابتدایی تمام پول خود را گرفت.

با تغییر ۷۵۰ میلیون تومانی که سایت سازمان لیگ در قرارداد دایی به وجود آورده حالا احتمال می‌رود موسوی یک میلیارد تومان را داده است و ظاهرا سرمربی فصل اخیر صبا به مابقی قراردادش که در سایت سازمان لیگ ثبت نشده بود معترض می‌باشد.

ظاهرا قرارداد دایی در باشگاه صبا همان یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بوده ولی به دلیل حواشی که برای صبا و شخص او پیش نیاید سازمان لیگ نیز تا بعد از پایان مسابقات قرارداد یک میلیاردی را ثبت کرده است.