ویسی به حاج صفی: برگرد سپاهان!
ویسی به حاج صفی: برگرد سپاهان!

به گزارش " یوپنا" عبدالله ویسی امروز رسما سرمربی سپاهان شد تا هدایت این تیم در لیگ شانزدهم را بر عهده بگیرد. ویسی که فصل موفقی را با استقلال خوزستان سپری کرد امیدوار است همین روند را با سپاهان نیز طی کند. ویسی به همین دلیل از  امروز کار خود را برای بستن تیمی قدرتمند […]

به گزارش " یوپنا" عبدالله ویسی امروز رسما سرمربی سپاهان شد تا هدایت این تیم در لیگ شانزدهم را بر عهده بگیرد. ویسی که فصل موفقی را با استقلال خوزستان سپری کرد امیدوار است همین روند را با سپاهان نیز طی کند. ویسی به همین دلیل از  امروز کار خود را برای بستن تیمی قدرتمند آغاز کرد. نخستین اقدام سرمربی جدید سپاهان، بازگرداندن احسان حاجی صفی به این تیم است.

چپ پای سابق سپاهان با نزدیک به ۸۰ بازی ملی که نقش بسیاری در موفقیت های سالهای اخیر این تیم داشته، هدف اصلی سپاهان در فصل نقل و انتقالات است. حاجی صفی که قبل از جدایی اش ازسپاهان، این تیم را یک تنه به صدر جدول لیگ برتر رسانده بود، با سقوط اف اس فاو فرانکفورت مشخص نیست که پیراهن چه تیمی را بر تن کند. ویسی که امیدوار است بتواند حاجی صفی را راضی به بازگشت کند امروز به تمرین تیم ملی رفت و دقایقی با احسان صحبت کرد. صحبتهای این دو خصوصی بود اما هدف اصلی ویسی از حضور در تمرین تیم ملی جلب رضایت حاجی صفی برای بازگشت بود. هر چند دفاع چپ تیم ملی نیم فصل دیگر با اف اس فاو قرارداد دارد و برای جدایی و حضور در سپاهان باید رضایت نامه اش را از این تیم دریافت کند.