اعضای شعب 15 گانه مجلس دهم مشخص شدند
اعضای شعب 15 گانه مجلس دهم مشخص شدند

اعضای شعب 15 گانه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شدند و هیات رییسه سنی اسامی آنان را قرائت کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی یوپنا، قرعه کشی منتخبان مجلس دهم برای حضور در شعب 15 گانه از سوی سیده فاطمه حسینی و سمیه محمودی، دو عضو هیات رییسه سنی، انجام شد.  سمیه محمودی منتخب مردم […]

اعضای شعب 15 گانه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شدند و هیات رییسه سنی اسامی آنان را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی یوپنا، قرعه کشی منتخبان مجلس دهم برای حضور در شعب 15 گانه از سوی سیده فاطمه حسینی و سمیه محمودی، دو عضو هیات رییسه سنی، انجام شد. 
سمیه محمودی منتخب مردم شهررضا و عضو هیات رییسه سنی در مجلس شورای اسلامی، گفت: مطابق با آئین نامه داخلی مجلس منتخبان براساس قرعه‌کشی به طور مساوی در 15 شعبه قرار خواهند گرفت.
وی ، اظهار داشت: براساس تقسیم بندی هر 18 منتخب در یک شعبه عضو خواهد شد و در انتها 12 نفر از منتخبان باقی مانده به ترتیب از شعبه یک به بعد به عضویت شعب در خواهند آمد.
اسامی افرادی که به عضویت شعب 15 گانه درآمدند به شرح ذیل است:
شعبه شماره 1:
سیدمهدی مقدسی، حسین نیازآذری، فرهاد فلاحتی، سیدکاظم دلخوش، ژرژیک آبرامیان، محمدصادق حسنی، محمد خالقی، محسن علیجانی، مهرداد لاهوتی، محمدرضا تابش، محمد محمودی، صدیف بدری، ناهید تاج‌الدین، محمدقسیم عثمانی، سیدعلاءالدین خادم، بشیر خالقی، سیدمحمدجواد ابطحی، مجید ناصری‌نژاد، مسعود پزشکیان.

شعبه شماره 2 :
محمد دهقانی، علی اکبر کریمی، محمدجواد فتحی، احمد حمزه، محمددرضا پورابراهیمی، شهروز برزگر، محمد حسینی، داوود محمدی فرزند نظر، مجتبی ذوالنوری، سیدهادی بهادری، غلامرضا حیدری، عین‌الله شریف‌پور، کاظم جلالی، علی اسدی، سیدمحمدباقر عبادی، حبیب‌الله دهمرده، عزیز اکبریان، عباسعلی پوربافرانی، نورمحمد تربتی‌نژاد.

شعبه شماره 3 :
نظر افضلی، عامر کعبی، علی بخت‌چی، سیامک مره‌صدق، سیدحسین نقوی‌، عباس پاپی‌زاده، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نصرالله پژمان‌فر، سیدعلی ادیانی‌راد، شادمهر کاظم‌زاده، جبار کوچکی‌نژاد، سیدمصطفی ذوالقدر، شکور پورحسین، عبدالکریم حسین‌زاده، یعقوب شیریاری، اسدالله عباسی، حسین‌علی حاجی‌دلیگانی، علی کاظمی، سهراب گیلانی.

شعبه شماره 4 :
علی گل‌مرادی، داریوش اسماعیلی، محمود شکری، ولی‌الله نانواکناری، علی قربانی، سیدکمال‌الدین شهریاری، شمس‌الله شریعت‌نژاد، فاطمه سعیدی، بهروز بنیادی، علی‌محمد مرادی، عبدالغفور ایران‌نژاد، سیدراضی نوری، کمال دهقانی، مصطفی کواکبیان، محمدحسین حسین‌زاده،عبدالله سامری، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، اسفندیار اختیاری، محمدباسط دورابی.

شعبه شماره 5: 
احمدعلی کیخا، محمدابراهیم رضایی، سیدمرتضی خاتمی، محسن کوهکن، علی بختیار، منصور مرادی، ولی ملکی، علی‌عسگر زاهدی، حمد‌الله کریمی، حسن خسته‌بند، محمدمهدی برومندی، سلمان خدادادی، ابولفضل ابوترابی، غلام‌محمد زارعی، محمدرضا امیرحسن‌خانی، علی لاریجانی، سیداحسن علوی، هدایت‌الله خادمی، حمیدی.

شعبه شماره 6:
همایون یوسفی، ابولفضل سروش، حمید گرمابی، هادی قوامی، سیدناصر موسوی لارگانی، یحیی کمالی‌پور، حمیدرضا حاجی‌بابایی، محمود صادقی، حسین منصوری، رضا شیران، جلیل مختار، سیدجواد ساداتی‌نژاد، علیم یارمحمدی، محمدرضا صباغیان، محمد عاشوری تازیانی، هاجر چنارانی، اقبال محمدیان، فریدون احمدی

شعبه شماره 7:
نبی هزار جریبی، علیرضا محجوب، الله یار ملک شاهی، مهدی شیخ، داود محمدی (فرزند مراد) محمدمهدی افتخاری، شهاب نادری، سیدحمیدرضا کاظمی، رامین نورقلی پور، احمد علیرضا بیگی، محمدرضا نجفی، منوچهر جمالی، احمد سالک کاشانی، محمد عزیزی، محسن بیگلری، سیدفرید موسوی و همایون هاشمی

شعبه شماره 8:
کارن خانلری، فریده اولاد قباد، جلال محمودزاده، نادر قاضی پور، محمدرضا بادامچی، رحیم زارع، محمدمهدی زاهدی، محمدعلی وکیلی، فاطمه ذوالقدر، بهرام پارسایی، اسدالله قره خانی، ولی داداشی، حسن بهرام نیا، جواد کاظم نسب، غلامرضا تاج گردون، مهدی فرشادان، محمد فیضی و حبیب الله کشت زر.

شعبه شماره 9:
حسن سلیمانی، فرهاد تجری، حسن لطفی، قاسم احمدی لاشکی، عزت الله یوسفیان، مسعود گودرزی، جمشید جعفرپور، عبدالله رضیان، قلی الله قلی زاده، ذبیح نیک فر، جواد کریمی قدوسی، رضا علیزاده، محمدحسین قربانی، احد آزادی خواه، معصومه آقاپور، محمد قمی، یوناتن بت کلیا، عبدالرضا مصری.

شعبه شماره 10:
علیرضا رحیمی، هادی شوشتری، حمیدرضا فولادگر، علی نوبخت، حسینعلی شهریاری، روح‌الله بابایی، میرزاده، نوروزی، سلام امینی، محمد بیرانوندی، علی نجفی، علی بختیاری، حسین امیری خامکانی، علاءالدین بروجردی، حسنوند، حسین رضازاده، امینی‌فر.

شعبه شماره 11:
رضا انصاری، ملکشاهی راد، بهروز نعمتی، اسماعیلی، حاتمیان، رضا کریمی، احمد همتی، نوریان، محمدعلی پورمختار، حمید بنایی، عباس گودرزی، منصوری، عدل هاشمی‌پور، علی کرد، محمدرضا مفتح، سکینه الماسی، علیرضا ابراهیمی، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی.

شعبه شماره 12:
روح‌الله حضرت‌پور، عبدالرضا عزیزی، شهباز حسن‌پور، جهانبخش محبی‌نیا، تقی کبیری، جلال میرزایی، محمد دامادی، احسان قاضی‌زاده، طباطبایی‌نژاد، حمید زرآبادی، شاعری، ابوالفضل موسوی، یوسف داوودی، خدابخشی، سبحانی‌فر، جلیل رحیمی، محمود نگهبان سلامی، محمد وحدتی.

شعبه شماره 13:
روح‌الله حضرت‌پور، عبدالرضا عزیزی، شهباز حسن‌پور، جهانبخش محبی‌نیا، تقی کبیری، جلال میرزایی، محمد دامادی، احسان قاضی‌زاده، طباطبایی‌نژاد، حمید زرآبادی، شاعری، ابوالفضل موسوی، یوسف داوودی، خدابخشی، سبحانی‌فر، جلیل رحیمی، محمود نگهبان سلامی، محمد وحدتی

شعبه شماره 14 :
فردین فرمند، خدیجه ربیعی، عبدالحمید خدری، علی اصغر یوسف‌نژاد، علی اکبری، حیدرعلی عابدی، محمد حسن‌نژاد، رسول خضری، حسین هاشمی، ابوالفضل حسن‌بیگی، سهیلا جلودارزاده، محمدجواد کولیوند، کوزه قرابی، صفری، پروانه مافی، اصغر رنجبرزاده، رجبی، علی ابراهیمی

شعبه شماره 15 :
امیر خجسته، علی مطهری، علی اکبری، احمد انارکی، محمود بهمنی، جمالی، مسعود رضایی، محمدرضا رضایی، بهمن طاهرخانی، الیاس حضرتی، احمد بیگدلی، علیرضا سلیمی، احمد امیرآبادی، سیدحسین افضلی، مجید کیان‌پور، اکبر ترکی، قاسم صائبی، قاسم میرزایی.

انتهای پیام

upna