معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد:
معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد:

آغاز ثبت نام عتبات ویژه اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه از ۱۰ خرداد

دکتر کریم نجفی برزگر،معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت‌نام برای تشرف به عتبات عالیات از روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه از طریق سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز می شود و تا ۲۵ خردادماه ادامه دارد.
دکتر نجفی ادامه داد: به آن دسته از اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه که به صورت هوایی به عتبات عالیات اعزام شوند وام قرض الحسنه یک میلیون و پانصد هزار تومانی و زائرینی که به صورت زمینی اعزام شوند، وام یک میلیون تومانی تعلق می گیرد.
وی با عنوان اینکه این تسهیلات بعد از نهایی شدن ثبت نام ، در اختیار زائرین دانشگاهی قرار می گیرد، افزود: اعزام اساتید،دانشجویان و کارکنان به عتبات عالیات از اول مرداد ماه آغاز و تا ۸ آبان ماه ادامه خواهد یافت.
دکتر نجفی مهمترین ویژگی کاروانهای عتبات دانشگاهیان را جوان بودن، اخذ مجوز خروج از کشور توسط ستادعمره و عتبات دانشگاهیان بدون وثیقه دانشجو، یکدست بودن کاروان ها از لحاظ سطح تحصیلات ذکر کرد و گفت: برنامه های ویژه فرهنگی قبل، حین و پس از سفر برای زائرین تدارک دیده شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت : اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر و پسر و کارمندان مراکز دانشگاه پیام نور می توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام نمایند.
دکتر نجفی در پایان گفت: زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین مشرف خواهند شد.