دستگاه آنالایزر ایرانی در بزرگ ترین تصفیه خانه کشور آذربایجان نصب شد
دستگاه آنالایزر ایرانی در بزرگ ترین تصفیه خانه کشور آذربایجان نصب شد

دستگاه آنالایزر کلر یکی از محصولات شرکت دانش بنیان سیال ابزار دقیق میهن مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است  كه با نام تجاری SAMCO در تصفیه خانه کشور آذربایجان (جیران باتان)، با موفقیت نصب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، شرکت سیال ابزار دقیق با محصول "آنالیز و کنترلر کلر باقی […]

دستگاه آنالایزر کلر یکی از محصولات شرکت دانش بنیان سیال ابزار دقیق میهن مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است  كه با نام تجاری SAMCO در تصفیه خانه کشور آذربایجان (جیران باتان)، با موفقیت نصب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، شرکت سیال ابزار دقیق با محصول "آنالیز و کنترلر کلر باقی مانده در آب"  در اولین ایده بازار آب و فاضلاب که توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و با همکاری دانشگاه صنعتي امیرکبیر برگزار شده بود، مقام دوم را کسب کرد. 
این محصول پس از ماه‌ها رایزنی، بررسی و تبادل اطلاعات با وزارت آب و فاضلاب کشور آذربایجان توانست با پشت سر گذاشتن رقیب آلمانی خود، امتیاز فروش و راه اندازی در کشور آذربایجان را به خود اختصاص دهد.
وحید حیدری مدیر عامل این شرکت درباره این محصول گفت: بیش از ۹۰ دستگاه از این محصول را در بسیاری مناطق کشور از جمله نیروگاه اتمی بوشهر، آبفای قم، آبفای گیلان و بسیاری شرکت‌های تأمین و تصفیه آب تهران نصب کرده‌ایم و خوشبختانه از عملکرد آن رضایت داشته‌اند و اکنون با حمایت پارک علم و فناوری گیلان و پیگیری‌های کنسرسیوم صادرات محصولات دانش بنیان توانستیم این دستگاه را در بزرگترین تصفیه خانه کشور آذربایجان بنام جیران باتان که کلیه آب شرب شهر باکو را بر عهده دارد با موفقیت نصب کنیم.
وی با بیان اینکه تمام قطعات این دستگاه توسط مهندسان داخلی و در شرکت سیال ابزار دقیق طراحی و تولید می‌شوند افزود: قیمت تمام شده محصول پایین و کیفیت بالای آن موجب رقابت‌پذیری در بازار شده است.
گفتنی است برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول می توانید به نشانی http://sam-control.ir/ مراجعه کنید