صدور مجوز قطعی برای 20 رشته کارشناسی ارشد / مجوزهای دیگر نیز در راه است
صدور مجوز قطعی برای 20 رشته کارشناسی ارشد / مجوزهای دیگر نیز در راه است

دکتر ابوالفضل فراهانی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجو در20 رشته مقطع کارشناسی ارشد برای استانهای مختلف شده است، افزود: این مجوز در گروه های مختلف علمی اعم از ؛ فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه از شورای گسترش آموزش عالی اخذ شده است. معاون آموزشی و […]

دکتر ابوالفضل فراهانی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجو در20 رشته مقطع کارشناسی ارشد برای استانهای مختلف شده است، افزود: این مجوز در گروه های مختلف علمی اعم از ؛ فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه از شورای گسترش آموزش عالی اخذ شده است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی اظهار داشت: سایر تقاضاهای دانشگاه برای بررسی و صدور مجوز رشته نیز در دست پیگیری است و به زودی تعداد بیشتری مجوز رشته در مقطع کارشناسی ارشد از شورای گسترش اخذ و امکان پذیرش دانشجو برای این رشته ها نیز فراهم خواهد شد.

• تلاش روسای مراکز و استانها بر معرفی بیشتر توانمندی های دانشگاه و تکمیل ظرفیت باشد
دکتر فراهانی در ادامه ضمن تاکید بر تلاش و اهتمام همه جانبه استانها و مراکز دانشگاه پیام نور در معرفی قابلیت ها و توانمندی های این دانشگاه تصریح کرد: در جریان پذیرش دانشجوی سال 95، همه استانها و مراکز دانشگاه پیام نور اهتمام و تلاش همه جانبه ای را صورت خواهند داد تا بتوانند جنبه هایی از قابلیت های این دانشگاه را که تاکنون برای آحاد جامعه، ناشناخته مانده است، به جامعه معرفی نمایند تا مشتاقان و علاقه مندان به تحصیل بتوانند ازمزیت های این دانشگاه برای شروع تحصیل در مقاطع مختلف بهره مند شوند.
وی در پایان یادآور شد: دانشگاه پیام نور با برخورداری از ویژگی های خاص، امکانات متمایزی برای ادامه تحصیل گروه شاغلین و کسانی که به هر نحو با محدودیت هایی برای حضور تمام وقت مواجهند، فراهم می آورد و شایسته است آن طور که در شأن این دانشگاه است، به مخاطبان و علاقه مندان معرفی شود.

upna