برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو
برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو

برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش یوپنا، برنامه ایران در روز هجدهم مسابقات به شرح زیر است:

برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو
سجاد مردانی در وزن 80 کیلوگرم در رشته تکواندو از ساعت ۱۸:۴۵ با حریفان خود به رقابت می پردازد.
برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو
علیرضا کریمی و کمیل قاسمی به ترتیب در دسته های ۸۹ و ۱۲۵ کیلوگرم  از ساعت ۱۷:۳۰ به روی تشک رفته و مسابقات کشتی آزاد را آغاز می کنند.

برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو

برنامه روز هجدهم مسابقات المپیک ریو

برنامه سایر رقابت ها به شرح زیر است:

دو و میدانی
اهدای مدال بخش بانوان در ماده پرش ارتفاع ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران
چهار در چهارصد متر بانوان ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال ۸۰۰ متر بانوان ساعت ۲۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۴:۴۵ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال پرتاب نیزه مردان ساعت ۲۰:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۴:۲۵ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال ۱۵۰۰ متر ساعت ۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۰ صبح به وقت ایران
اهدای مداب بخش مردان ماده ۵۰۰۰ متر ساعت ۲۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۵ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال بخش مردان ماده چهار در چهارصد متر ساعت ۲۲:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۵ صبح به وقت ایران
بسکتبال
بخش بانوان
رده بندی و اهدای مدال فرانسه و صربستان ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال آمریکا و اسپانیا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
بوکس
بخش مردان
وزن ۵۶ کیلوگرم
اهدای مدال آمریکاو کوبا ساعت ۱۴:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران
وزن ۷۵ کیلوگرم
اهدای مدال کوبا و ازبکستان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
بخش بانوان
وزن ۵۱ کیلوگرم
اهدای مدال انگلیس و فرانسه ساعت 14 به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران
قایقرانی کانو
فینال و اهدای مدال بخش مردان ماده 200 متر کایاک انفرادی ۹ و ۹:۰۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۶:۳۷ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال بخش مردان ماده 1000 متر کانو دو نفره ۹:۱۴ و ۹:۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۴ و ۱۶:۵۲ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال بخش مردان ماده 1000 متر کایاک چهار نفره ۱۰:۰۴ و ۱۰:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۴ و ۱۷:۴۲ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال بخش بانوان ماده ۵۰۰ متر کایاک چهار نفره ۹:۴۰ و ۹:۴۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ و ۱۷:۱۷ به وقت ایران
دوچرخه سواری کوهستان
فینال و اهدای مدال بانوان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
شنا و شیرجه
فینال و اهدای مدال ۱۰ متر مردان ساعت ۱۱ و ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۳ به وقت ایران
فوتبال مردان
رده بندی و اهدای مدال هندوراس و نیجریه ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال آلمان و برزیل ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت 1 بامداد به وقت ایران
گلف
بخش بانوان ساعت 7 به وقت برزیل و ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران
هند‌بال
بخش بانوان
رده بندی و اهدای مدال هلند و نروژ ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
پنج گانه مدرن
شنا مردان ساعت 12 تا 12:25 به وقت برزیل و ساعت 19:30 تا 19:55 به وقت ایران
شمشیر بازی مردان ساعت 14 به وقت برزیل و ساعت 21:30 به وقت ایران
سوارکاری با پرش مردان ساعت 15:30 به وقت برزیل و ساعت 23 به وقت ایران
دو و تیراندازی ترکیبی و اهدای مدال مردان ساعت 18 به وقت برزیل و ساعت 1:30 بامداد به وقت ایران
ژیمناستیک
ساعت 10 تا ۱۶:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۲:۵۶ به وقت ایران
اهدای مدال ساعت ۱۶:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۲۹ دقیقه بامداد به وقت ایران
تکواندو
بخش بانوان
وزن 67 کیلوگرم
پورتوریکو و آمریکا ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
هلند و کامبوج ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
مراکش و دومنیکن ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
مکزیک و فیلیپین ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸ به وقت ایران
نپال و چین ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
فرانسه و ساحل عاج ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
نروژ و صربستان ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
انگلیس و گینه نو ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
بخش مردان
وزن 80 کیلوگرم
آمریکا و برزیل ساعت ۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۵ به وقت ایران
فرانسه و نیجر ساعت ۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۵ به وقت ایران
کوبا و تونس ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
ازبکستان و چین ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
ایران و تونگا ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران
گامبون و برزیل ساعت 11:45 به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
بلغارستان و کره جنوبی ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
آذربایجان و قزاقستان ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران
سه گانه
بخش بانوان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
والیبال بانوان
رده بندی و اهدای مدال هلند و آمریکا ساعت 13 به وقت برزیل و ساعت 20:30 به وقت ایران
فینال و اهدای مدال چین و صربستان ساعت 22:15 به وقت برزیل و ساعت 5:45 صبح به وقت ایران
واتر‌پلو مردان
مرحله رده بندی اسپانیا و برزیل ساعت ۱۱:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۰ به وقت ایران
مرحله فینال و اهدای مدال مونته نگرو و ایتالیا ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
مرحله رده بندی مجارستان و یونان ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ بامداد به وقت ایران
مرحله فینال و اهدای مدال کرواسی و صربستان ساعت ۱۷:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۲۰ بامداد به وقت ایران
بدمینتون
بخش مردان
رده بندی و اهدای مدال دانمارک و چین ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال مالزی و چین ساعت ۹:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۴:۵۰ به وقت ایران
کشتی آزاد
وزن ۸۶ کیلوگرم
بلاروس و قزاقستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
مغولستان و بلغارستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
ایران و تونس ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
روسیه و مجارستان
ونزئولا و مصر
چین و آذربایجان
لهستان و گرجستان
ترکیه و پورتوریکو
کوبا و کره جنوبی
آمریکا
وزن ۱۲۵ کیلوگرم
اوکراین و روسیه
گرجستان و بلغارستان
ایران و کانادا
تونس و مصر
ترکیه و مغولستان
بلاروس و قزاقستان
چین و ارمنستان
آمریکا و آذربایجان
لهستان و قرقیزستان
upna