پاکسازی علاءالدین از دست‌فروشان و موتورسیکلت‌ها
پاکسازی علاءالدین از دست‌فروشان و موتورسیکلت‌ها

از صبح امروز شماری از ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل مجتمع علاءالدین از فعالیت دست‌فروشان در مقابل این پاساژ و اطراف آن جلوگیری کرده و با موتور سیکلت‌هایی که در این محدوده توقف کرده بودند برخورد کردند.

به گزارش خبرگزاری یوپنا به نقل از ایسنا، از صبح امروز، یکشنبه، 7 شهریور سال جاری، شماری از ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل مجتمع علاءالدین از فعالیت دست‌فروشان در مقابل این پاساژ و اطراف آن جلوگیری کرده و با موتور سیکلت‌هایی که در این محدوده توقف کرده بودند برخورد کردند. به نظر می رسد که این اقدام، حاکی از اجرای یک طرح انتظامی است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که این طرح به دنبال افزایش مطالبات مردمی و پاسخ به درخواست‌های کسبه و صاحبان صنوف در این منطقه انجام شده و بر اساس آن اقدام به ساماندهی دست‌فروشان و برخورد با توقف غیرمجاز موتورسیکلت‌ها در مقابل پاساژ علاءالدین شده است.

همچنین برخورد با مزاحمت‌های ترافیکی، برخورد با جیب‌بری، جلوگیری از فروش گوشی‌های سرقتی و قاچاق از دیگر اهداف اجرای این طرح برگزار شده است.

گفتنی است از روزهای گذشته شهرداری در این زمینه اطلاع‌رسانی کرده بود. همچنین در این طرح ماموران یگان‌های مختلف پلیس از جمله یگان امداد و پلیس راهور حضور پررنگی داشتند که با استقبال کسبه و مغازه‌داران در پاساژ علاءالدین روبه رو شد.

انتهای پیام

upna