پاداش پایان خدمت فرهنگیان و دانشگاهیان پرداخت می‌شود
پاداش پایان خدمت فرهنگیان و دانشگاهیان پرداخت می‌شود

هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، با انتشار۵۰ هزار میلیارد ریال اوراق صکوک(بهادار)، بابت پرداخت بدهی‌های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان موافقت کرد. به گزارش یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیأت دولت […]

هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، با انتشار۵۰ هزار میلیارد ریال اوراق صکوک(بهادار)، بابت پرداخت بدهی‌های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان موافقت کرد.

به گزارش یوپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیأت دولت همچنین با اختصاص اعتبار و اعطای تسهیلات بانکی لازم برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در استان‌های همدان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، هرمزگان، ایلام، گیلان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، اصفهان و نیز سازمان پدافند غیرعامل کشور موافقت کرد.

با تصویب دولت، مبلغ ۸۸ میلیارد ریال برای جبران خسارت ناشی از آتش‌ سوزی بخش‌های آسیب‌ دیده بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان، در اختیار استانداری بوشهر قرار گرفت.

اختصاص مبلغ ۷۰ میلیارد ریال به سازمان پدافند غیرعامل کشور برای بازسازی و مقاوم ‌سازی مرکز امداد مصدومان مدیریت بحران از دیگر مصوبات این جلسه هیأت وزیران بود.

هیأت وزیران به منظور تکمیل و اتمام عملیات بازسازی، بهسازی، تجهیز و ایمن‌سازی هفت اردوگاه زندانیان، با اختصاص مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال به سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور موافقت کرد.